Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

user posted image
Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 11 birželio 2015 - 23:17
Jei visgi mūšis įvyks dar paskutinėj serijoj, tai spėčiau, kad gal Stanio eilė ateis g.gif
Šiaip dar labai įdomu kaip Cersei baigsis, motera užsispyrus, Jaime nėra, sūnus depresijoj, niekas jai nepagelbės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuž @ 2015 06 12, 07:33)
Jei visgi mūšis įvyks dar paskutinėj serijoj, tai spėčiau, kad gal Stanio eilė ateis  g.gif
Šiaip dar labai įdomu kaip Cersei baigsis, motera užsispyrus, Jaime nėra, sūnus depresijoj, niekas jai nepagelbės  rolleyes.gif


tikrai nemanau, kad Staniui kas atsitiks šitam sezone smile.gif Per anksti. Mūšis gi dabar tik dėl Winterfelo bus, o jis, manau, turėtų gerokai toliau nueiti. Be to, gi po tokios aukos dabar viskas ant lėkštutės jam turėtų būti padėta g.gif
Dėl Cersei man kažkaip intrigos nėra, nes šioj vietoj filmas visiškai atitinka knygą - tai manyčiau, kad žinau, ką rodys pusėje kitos serijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 birželio 2015 - 08:22
Aš knygų neskaičiau, todėl man irgi įdomu, kas atsitiks su Cersei... Bet jos kažkaip visai negaila man...
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2015 06 12, 11:27)
...man irgi įdomu, kas atsitiks su Cersei... Bet jos kažkaip visai negaila man...


man tai pagailo smile.gif
Čia kad didesnė intriga būtų biggrin.gif
Atsakyti
Girdėjote, seriale lietuvių modelis vaidina prostitutę. Nežinau kurioje naujausio sezono serijoje, nes dar nepriėjau, bet rašė internete.
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2015 06 12, 18:31)
Girdėjote, seriale lietuvių modelis vaidina prostitutę. Nežinau kurioje naujausio sezono serijoje, nes dar nepriėjau, bet rašė internete.


Mes jau aptarėm tai praėjusioje temoje. Jos vaidmuo yra naujausioj serijoj, suvaidino vieną iš "per senų" prostitučių. Ten nė minutės netruko jos pasirodymas...
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2015 06 12, 19:49)
Mes jau aptarėm tai praėjusioje temoje. Jos vaidmuo yra naujausioj serijoj, suvaidino vieną iš "per senų" prostitučių. Ten nė minutės netruko jos pasirodymas...


Supratau, kadangi aš tik prieš kelias dienas prisijungiau prie GoT žiūrėtojų, man viskas nauja. smile.gif
Atsakyti
o kas vyksta su Sersea man kazkokia nesamone, kazkokie fanatikai laiko suciupe karaliene ir visiems ramu
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2015 06 12, 19:49)
o kas vyksta su Sersea man kazkokia nesamone, kazkokie fanatikai laiko suciupe karaliene ir visiems ramu


Man tas irgi kažkiek nesuprantama yra. Nes karalius turėtų būt kaip ir virš visko ir jo žodis turėtų būt paskutinis, bet nieko negali pasakyt prieš tuos vienuolius (ar kas jie bebūtų)... Tai taip išeina, kad dabar pati viršiausia galia yra to vienuolio....
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2015 06 13, 00:07)
Man tas irgi kažkiek nesuprantama yra. Nes karalius turėtų būt kaip ir virš visko ir jo žodis turėtų būt paskutinis, bet nieko negali pasakyt prieš tuos vienuolius (ar kas jie bebūtų)... Tai taip išeina, kad dabar pati viršiausia galia yra  to vienuolio....

Visa tai suprantu kaip uzuomina i viduramzius, religija virs visko.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 06 13, 20:14)
Visa tai suprantu kaip uzuomina i viduramzius, religija virs visko.

Kaip bebutu, bet ta ju valdzia kaip is giedro dangaus unsure.gif
Atsakyti