Įkraunama...
Įkraunama...

Mylimiausi aktoriai

Sveikos 4u.gif Neradau temeles atskiros apie megstamiausius aktorius, aktores, ju darbus, gandus, pletkus... gossip.gif bigsmile.gif Labai butu idomu paplepeti, smagu butu jei idetum ir nuotrauku.. :ax:Daugiausia skirta vyriskosios lyties aktoriams.. wub.gif Jei buvo tokia tema ar kas nors pan. ispekit mirksiukas.gif
Atsakyti
Nepakartojamas Kazlas, Sakalauskas thumbup.gif Iš vyresnių Kazlauskaitė, Mainelytė, Adomaitis. Gal kas atsimena Gedimino 11 serialą, ten Sido tėvą vaidino, užkrito pavardė- labai liuks aktorius. Apskritai pas mus nemažai superinių aktorių, nesugebėčiau visų ir išvardint. Valio Lietuvai biggrin.gif
Man Adrienas Brodis patinka, ir tas kur Da Vinčio kode Silą, albinosą vienuolį vaidino- nu tiap patiko thumbup.gif thumbup.gif Labai išskirtiniai, su niekuo nesupainiosi, nors kai kam atrodo keista kad man tokie vyrai patinka wub.gif cool.gif O iš moterų Penelopė Kruz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 07 22, 18:02)
Sveikos  4u.gif  Neradau temeles atskiros apie megstamiausius aktorius, aktores, ju darbus

Apie aktorius yra tema"Pomėgiuose ir pramogose".Ten jau nemažai prirašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
bet ir čia ir ten tokios temos tinka, man irgi buvo kad užvedžiau tarp švenčių temą apie vestuvių metines, o pasirodo tokia tema yr tarp "gimtadieniai ir dovanos", nors man ten tikrai į tą skyrelį net nesusišviestų tokia tema rašyt, juk kaip ir dovanos gimtadieniam, tai prie ko čia vestuvės?
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 07 23, 18:20)
bet ir čia ir ten tokios temos tinka, man irgi buvo kad užvedžiau tarp švenčių temą apie vestuvių metines, o pasirodo tokia tema yr tarp "gimtadieniai ir dovanos", nors man ten tikrai į tą skyrelį net nesusišviestų tokia tema rašyt, juk kaip ir dovanos gimtadieniam, tai prie ko čia vestuvės?

aciuks.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Papugele @ 2006 07 23, 18:07)
Apie aktorius yra tema"Pomėgiuose ir pramogose".Ten jau nemažai prirašyta mirksiukas.gif

reiks apsilankyt... bigsmile.gif idomu.. ax.gif
Papildyta:
Mano pacios meile Christian'as Slater'is wub.gif wub.gif wub.gif O is moteru Christina Ricci wub.gif Zinoma yra ir daugiau patinkanciu, bet del Slaterio keliai linksta.. wub.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
is aktoriu, tai George Clooney wub.gif o moteru, Michelle Pfaifer, Monica Bellucci wub.gif buvo ir daugiau kazkaip nesigalvoja doh.gif tongue.gif
Atsakyti
SAULIUS BALANDIS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2006 07 23, 20:49)
Mano pacios meile Christian'as Slater'is  wub.gif  wub.gif  wub.gif 


Ar čia tas kur beverlihilse vaidino? Jei tas pats tai man jis absoliučiai nepatinka tongue.gif

QUOTE(Dangiuks @ 2006 07 23, 23:18)
SAULIUSBALANDIS wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


AHA drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 07 24, 08:24)
Ar čia tas kur beverlihilse vaidino? Jei tas pats tai man jis absoliučiai nepatinka  tongue.gif

Nea, kiek zinau, jis jokiam Beverlihilse nevaidino... blink.gif Jis atrodo stai sitaip:
user posted image
user posted image
dabar jis aisku atrodo kiek kitaip, bet nedesiu.. blush2.gif o apie kuri tu kalbejai? bigsmile.gif
Atsakyti
Man atrodė kad čia tas, kur toks šviesus garbanius iš 90210- negaliu žiūrėt į tokius vyrus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 07 24, 09:07)
Man atrodė kad čia tas, kur toks šviesus garbanius iš 90210- negaliu žiūrėt į tokius vyrus  schmoll.gif

Tas garbanius Ian Ziering biggrin.gif berods taip rašosi ta jo pavardė lotuliukas.gif
Atsakyti
neturiu mėgiamų blush2.gif
jei apie muziką užvesti tokią temą tai turėčiau ką pašnekėt bigsmile.gif
Atsakyti