Įkraunama...
Įkraunama...

Gala (ir skaitmeninė) televizija

Norėčiau sužinoti kokie atsiliepimai apie GALA televiziją. Mums ją siųlo,taigi,o ar ji patikima,nežinome ax.gif
Atsakyti
Man irgi labai idomu, papasakokit kas turit, netingekit ax.gif
Atsakyti
Tai vat labai domina ax.gif
Mums pabandymui atvežė,šiandien pajungė,tai dar nežinom ką čia daryt ax.gif Bandom ir minusų,ir pliusų surasti doh.gif
Minusą tai jau tokį pastebėjau,kad vaizdas vėluoja kokią sekundę g.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif Parašykit labai prašau atsiliepimus,kas turite namuose GALĄ mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia kas? g.gif
Atsakyti
Na, as pati neturiu Galos namie, bet ir pas mane buvo ateje siulyti. Zinot, del ko neemiau - del kanalu. Kas is to, kad is tos "daugybes" 50 pasiulymu as is viso ziureciau gal kokius 5-6... g.gif Dabar vis ieskau kokios nors kabelines firmos, kuri is tu 50 kanalu bent puse leistu pasirinkti paciai, kuriuos AS noriu ziuret, o ne is karto kistu kazkoki idiotiskiausiai sukomplektuota rinkini... Sutikciau net ir daugiau sumoket, bet kad galeciau ziuret tai, ka as NORIU, o ne tai, ka man SIULO... Deja, Lietuvoj, kaip supratau, tokio rojaus kol kas nera... verysad.gif
Atsakyti
Nu va,galiu jums apie ta gala papasakot,nors jos ir neturiu. Isivedus sita GALA, ant visu namu teliku rodys ta pati kanala, kadangi kitaip neimanoma. Taip pat kartais GALA, kai rodo greita veiksma per TV, rodo tokiais kvadratukais...nu kaip ant kompo biggrin.gif pasiskaityt placiau (ne is gerosios puses) galit http://www.skundai.lt ivede Gala i paieska.....ten daug nusiskundimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonkiukas @ 2007 02 23, 10:54)
O cia kas?  g.gif

Teo(telekomo)televizija mirksiukas.gif
Kol kas minusus matau verysad.gif išbandyti turim apie mėnesį laiko nemokamai,o paskui arba grąžinti,arba sutartis įsigalios 3 metams doh.gif
Kai kurie kanalai rodo normaliai,bet kiti,tai tikrai stringa vaizdai.Ir tai jau nekokybiškas žiūrėjimas doh.gif
Na,bet bandymas tai nemokamas ax.gif
Atsakyti
Jo, vieni minusai g.gif O gal kam nors vis delto patinka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigyte1 @ 2007 02 23, 11:32)
išbandyti turim apie mėnesį laiko nemokamai,o paskui arba grąžinti,arba sutartis įsigalios 3 metams  doh.gif


O tu tikra, kad nemokamai??? g.gif Nes kai pas mane buvo ateje, tai irgi siule menesi laiko "isbandyt", bet ispejo, kad tai nera nemokamai. Esa, reikes moket tik uz tas dienas, kurias praziuresiu. T.y. jei menesinis mokestis yra tarkim 30lt, o as paziuresiu tik 10 dienu, tai man nereikes moketi viso menesinio mokescio, bet vis tiek reikes susimoket 10lt uz tas praziuretas 10 dienu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2007 02 23, 12:12)
O tu tikra, kad nemokamai???  g.gif  Nes kai pas mane buvo ateje, tai irgi siule menesi laiko "isbandyt", bet ispejo, kad tai nera nemokamai. Esa, reikes moket tik uz tas dienas, kurias praziuresiu. T.y. jei menesinis mokestis yra tarkim 30lt, o as paziuresiu tik 10 dienu, tai man nereikes moketi viso menesinio mokescio, bet vis tiek reikes susimoket 10lt uz tas praziuretas 10 dienu...  g.gif

Sėdžiu ir galvoju ar tai tikrai nemokamai,o va dabar paskaitau tavo pasisakymą doh.gif Reiks sutartį peržvelgt,vyras pasirašinėjo ją tai jam minėjo,kad nemokamai g.gif
Tai mokėt sumokėsim tą mėnesinį mokestį-35 litus,o pajungimo mokesčio nereikės mokėti.Čia jau aš ne taip supratau kai MB sakė apie nemokamą išbandymą.
Pasiskaičiau apie atsiliepimus,tai jau tikrai ir kitiems ne kas doh.gif
O gal yra,kuriems patinka ir viskas normaliai su ta GALA ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigyte1: 23 vasario 2007 - 12:32
Nu tada slamstas 4u.gif
Atsakyti
buvo atėję musm siūlyt - susigundėm, bet kai prdėjau domėtis, pasirodė, kad mums daug primelavo. Kanalų rodytų mažiau nei dabar matom, be to, per visus namų tv turėtum žiūrėti tą patį, pvz.: ir vyras ir aš kašę, nors tuo metu kokią mano verksmingą dramą rodo doh.gif už papildomus kanalus reik mokėti po 5lt. Ten kažkaip paketais. Nerodo tų kanalų, kuriuos mes su vyru dažniausiai žiūrim - bent jau aš lotuliukas.gif. Paskui sakė, kad sutartis 24mėn, pasirodo 36 doh.gif Paskambinom ir pasakėm, kad nebenorim, laaabai daug negiamų atsiliepimų girdėjau schmoll.gif
Atsakyti