Įkraunama...
Įkraunama...

"Lėlės Bratz"

ka manot apie sita multika?
man tai jau toks tustybiu multikas kad baisu
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikutė @ 2007 03 02, 14:00)
ka manot apie sita multika?
man tai jau toks tustybiu multikas kad baisu
doh.gif


Bet simperiopai geriau uz visokius digimonus pokemonus biggrin.gif
Mano pana ziuri ir lai sau ziuri, nieko baisaus neiziuriu juose, ko nepaskyciau apie kitus filmukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 03 02, 14:04)
Bet simperiopai geriau uz visokius digimonus pokemonus biggrin.gif
Mano pana ziuri ir lai sau ziuri, nieko baisaus neiziuriu juose, ko nepaskyciau apie kitus filmukus cool.gif


o mano vienos drauges mergyte jau ismoko ta feeee. doh.gif
na man tikrai jos nei grazios nei protingos, raitosi kaip gyvates, " stilingai" remgiasi tik su trumpais sijonais....
Atsakyti
Tikrai geriau nei pokemonai ar visokios drakonų kovos Z doh.gif
Atsakyti
Mano ne tik dukra,bet is sūnus žiūri.Ir sūnaus draugas sakė žiūri. lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai šis multikas nelabai schmoll.gif Jau geriau būtų palikę "Simpsonus" biggrin.gif Tai bent pasijuokt būdavo iš ko lotuliukas.gif O tos Bratzės, tai toks filmukas be prasmės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 02 kovo 2007 - 17:10
Simpsonai tai multikas suaugusiems mirksiukas.gif dėl to Bratz ir atrodo be prasmės
Atsakyti
Vakar visiškai atisitiktinai pamačiau šitą multiką. Siaubas paėmė. Tuštybių mugė. Su tokiais filmukais tai auginamos fyfos. Siaubas kažkoks. Nemačiau tų digimonų ir pokemonų labai daug, tačiau gal tie filmukai nemokė vaikų tuštybės? "Oi, mano kremas su medum" "Oi, nagą nusilaužiau". Ir tai sako a la mokinukės??? Aš, atvirai sakant, pakraupau. bash.gif
Atsakyti
Patiko, gera auklėjimo priemonė, dzin, kad fifom daro, bus nors negėda į savo vaikus pasižiūrėt ar į pasirenkamus drauges/-us. Tai va, daugiau tokiu nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Murielė @ 2007 03 02, 19:02)
Simpsonai tai multikas suaugusiems mirksiukas.gif dėl to Bratz ir atrodo be prasmės


Nukrypsim truputį nuo temos, bet nemanau, kad "Simpsonai" multikas tik suaugusiem g.gif Na, bent jau mano dukterėčia juos labai mėgo (13 m.) ir kitiem vaikam jie labai patikdavo biggrin.gif Todėl jiem dabar tos "Lėlės Bratz" atrodo labai vaikiškas filmukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silke2000 @ 2007 03 02, 20:16)
Vakar visiškai atisitiktinai pamačiau šitą multiką. Siaubas paėmė. Tuštybių mugė. Su tokiais filmukais tai auginamos fyfos. Siaubas kažkoks. Nemačiau tų digimonų ir pokemonų labai daug, tačiau gal tie filmukai nemokė vaikų tuštybės? "Oi, mano kremas su medum" "Oi, nagą nusilaužiau". Ir tai sako a la mokinukės??? Aš, atvirai sakant, pakraupau.  bash.gif


mes tai rytais i darba ruosiames, tai buna jis ijungtas, tai baisu baisu doh.gif

QUOTE(Sraunius @ 2007 03 02, 20:44)
Patiko, gera auklėjimo priemonė, dzin, kad fifom daro, bus nors negėda į savo vaikus pasižiūrėt ar į pasirenkamus drauges/-us. Tai va, daugiau tokiu  nail.gif


o ka ten aukleja? g.gif siryt maciau kaip kazka sudauze ir nusprende neprisipazinti o nauja nupirkti, kazkada rode kad eidamos i gamta prisikrove kosmetikos, ir tai labai gerais, nes us nedaus kvapo ten kazkokiu brudu tokio atsikrate ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Puikutė @ 2007 03 02, 20:03)
o ka ten aukleja?  g.gif  siryt maciau kaip kazka sudauze ir nusprende neprisipazinti o nauja nupirkti, kazkada rode kad eidamos i gamta prisikrove kosmetikos, ir tai labai gerais, nes us nedaus kvapo ten kazkokiu brudu tokio atsikrate ir t.t.

Bratzes skirtos ne leliukams, kur teletabiai mokino pagrinde daryti tik "gerai" po penkioliką kartų; čia rodo situacijas, klaidas ir kaip iš jų išsikapstyt. Tiesa, tikrosios fifos yra blogdvynės su Maxell Burdina, o Bratzes normalios, šiuolaikiškos mergaitės bigsmile.gif
Atsakyti