Įkraunama...
Įkraunama...

"Seksas ir miestas"

Nagi ziuriu, kad nėra jokios diskusijos apie mano megiamą serialą, kuris, deja, jau baigiasi sad.gif Vakar buvo tokia liūdna serija.... Žodžiu aš esu LABAI DIDELĖ GERBĖJA šio serialo, ir man laaaabai gaila, kad jis jau baigiasi. Ar yra mano bendraminčių šiame forume? Kurioms pirmadienis nebūna sunkus vien todėl, kad žinai, jog jis baigsis linksmais (arba nelabai) ketvertuko nuotykiais biggrin.gif
Atsakyti
Yra yra!!!! thumbup.gif Man labai patinka tas serialas.Tik velai rodo , kai as dazniausiai sapnuoju penkta sapna cool.gif Tai visada isirasau.Paprastai antradienio ryta ir perziuriu, tik siandien prasnudau, tai nebuvo kada rolleyes.gif O kas liudno vakar buvo?
Atsakyti
Diskusijos deja nepalaikysiu, tik galiu pasakyti, kad tai buvo vienintelis mano ziurimas serialas biggrin.gif Deja, nors ir budama beprotiska sio serialo gerbeja ir ziurejusi visus sezonus, paskutinio sezono del darbu neziurejau nei vienos serijos
sad.gif
Mylimiausia is visu man - Kere. Kaip ar jai pasiseke susirasti savo gyvenimo vyra:)?
Atsakyti
nu aš esu gerbėja, bet labai pykstu, kad jį taip vėlai rodydavo mad.gif O dabar, aišku, dar ir dėl to, kad baigėsi... O ką vakar rodė? papasakok trumpai tongue.gif
Atsakyti
Kerė išvyksta su Petrovskiu į Paryžių sad.gif Aišku daug parinasi dėl to, galų gale susipyksta su Miranda (nes tai tas Petrovskis nepatinka!). ČIa jei taip labai trumpai smile.gif Liūdna dėl to, kad ketvertukas byra, bet smagu, kad galų gale praktiškai visos randa savo gyvenimo vyrus smile.gif O tai teikia vilties, kad ir gyvenime tai būna wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2005 01 11, 09:58)
Kerė išvyksta su Petrovskiu į Paryžių sad.gif Aišku daug parinasi dėl to, galų gale susipyksta su Miranda (nes tai tas Petrovskis nepatinka!). ČIa jei taip labai trumpai smile.gif Liūdna dėl to, kad ketvertukas byra, bet smagu, kad galų gale praktiškai visos randa savo gyvenimo vyrus smile.gif O tai teikia vilties, kad ir gyvenime tai būna wink.gif



O tai Samanta lieka su tuo jaunikliu ? tongue.gif

Man, beje , Petrovskis irgi nepatinka wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(Laselis @ 2005 01 11, 10:03)
O tai Samanta lieka su tuo jaunikliu ?  tongue.gif

Man,  beje , Petrovskis irgi nepatinka  wink_3.gif



Tai kaip vakar pasakė Keri Mirandai: "tai tu su juo į Paryžių ir nevažiuok" wink.gif
Dėl Samantos tai dar neaišku, nes vakar dar ne paskutinė serija. smile.gif
Atsakyti
Dar Sarlotes Elizabeth Taylor (sunyte) suniuku atsivede megalol.gif
Atsakyti
Man yra du kultiniai serialai: Draugai ir Sexas ir miestas. Ir abu baigiasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 01 11, 10:49)
Dar Sarlotes Elizabeth Taylor (sunyte) suniuku atsivede  megalol.gif



o kai ji "apneštėjo" Šarlotė žiauriai susinervino smile.gif Kad šuniui tai įvyko be jokių pastangų, o jai vis nepavyksta sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2005 01 11, 11:06)
Man yra du kultiniai serialai: Draugai ir Sexas ir miestas. Ir abu baigiasi sad.gif



Bet gal pradės ką nors naują rodyti smile.gif Na, apie vyrus kažkokį, sekmadieniais pradėjo rodyti. Bet čia apie vyrus.... O apie mus, nuostabias ir nepakartojamas, ir baigiasi wink.gif
Atsakyti
Jetau kaip as myliu si filma wub.gif Bet kad labai jau ji velai rodo wink_3.gif vakar vel gal tik puse paziurejau ir nuluzau doh.gif
Atsakyti