Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviški filmai

Kažin,kodėl neberodo lietuviškų filmų per LTV?Kalbu ne apie tuos ne per seniausiai sukurtus ,,muilinus " serialus (,,Viltys ir Viliones'',etc),bet pvz tokie seni tarybinais laikais rodydavo kaip ,,Vilius Karalius", ,,Čia mūsų namai" arba ,,Nesėtų rugių žydėjimas", ,,Valentina", daugiau pavadinimų kaip tyčia nebeprisimenu,bet žinau kad laaabai norėčiau vėl pažiūrėt,kaip senais laikais...
Atsakyti
Strazdanota vasara ax.gif jei gerai pavadinimą pamenu blush2.gif norėčiau ir aš pamatyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhe: 03 balandžio 2005 - 21:54
Dar ,,Mano mažytė žmona"
Atsakyti
Velnio nuotaka, Riešutų duona... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amazing @ 2005 04 03, 21:29)
Kažin,kodėl neberodo lietuviškų filmų per LTV?Kalbu ne apie tuos ne per seniausiai sukurtus ,,muilinus " serialus (,,Viltys ir Viliones'',etc),bet pvz tokie seni tarybinais laikais rodydavo  kaip  ,,Vilius Karalius",  ,,Čia mūsų namai" arba ,,Nesėtų rugių žydėjimas", ,,Valentina", daugiau pavadinimų kaip tyčia nebeprisimenu,bet žinau kad laaabai norėčiau vėl pažiūrėt,kaip senais laikais...


Pasiilgau ir lietuviškų TV spektaklių.... Mielai pažiūrėčiau "Stiklinė arbatos su citrina" .... thumbup.gif
O apie ką "Valentina"? Aš žinau tik rusų filmą tokiu pavadinimu. blush2.gif
Atsakyti
Valentina pagal A.Vaičiulaičio romaną.na ten fabulos beveik nėra,daug gamtos,lyrizmo - kaip neturtingas jaunuolis įsimyli,bet jo mergina išteka už turtingesnio.
Atsakyti
dar Tadas Blinda
Atsakyti
Kiekvieną sekmadienį vakare per LTV2 rodo lietuviškus filmus. Atkreipkit dėmesį wink.gif. Neseniai "Mano mažytė žmona" dar kartą pažiūrėjau. Man šitas filmas thumbup.gif
Atsakyti
siaubas,kaip aš taip vis pražioplinu...ačiū kad pasakei.
Atsakyti
man laabai patinka velnio nuotaka.. ax.gif tai atsisiunčiau muziką iš šio filmo wub.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad Mano mazyte zmona mane suformavo kaip moteri... Ne, nu man tas filmas kazkaip labai daug jausmu sukeldavo, o jau muzika- tai is vis... O va Stikline arbatos su citrina- nu nepatikdavo ir tiek. Bet as visu tu dalyku, apie ka cia snekat, fane- negaliu be ju...
Atsakyti
Man tai patiko ,,Čia musu namai",labai seniai mačiau...Arba ,,Vilių Karalių" mielai pažiūrėčiau.Kai gyveni veiksmo trilerių ir fantastinių filmų (brrr...)amžiuje,neber ką per TV žiūrėt.Pasiilgstu normalių filmų ,kurie nesiekia populiarumo įvairiausiais super efektais,siaubo,žudynių ,smurto vaizdais.
Atsakyti