Įkraunama...
Įkraunama...

"Ponas Bynas"

Gal žiūryte pirmadieniais 19:40 per ltv "Poną Byną"? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugys333: 17 kovo 2008 - 20:07
QUOTE(drugys333 @ 2008 03 17, 20:06)
Gal žiūryte pirmadieniais 19:40 "Poną Byną"? wub.gif

jei pataikom isijungti, paziurim, bet specialiai tikrai nelaukiu atsisedusi prie tv bigsmile.gif
Atsakyti
Pasižiūriu kartais, šiaip tai labai jis man patinka, o jo mimikos tai labiausiai turbūt biggrin.gif
Atsakyti
Man tai labai jau patinka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 03 17, 20:10)
o jo mimikos tai labiausiai turbūt  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man ir jis nerealus, mylėsiu jį amžinai wub.gif mačiau visas jo serijas, net po kelis kartus, turbūt visus filmus su juo thumbup.gif nerealus žmogiukas, net turiu telefone jo balsą kaip jis dainuoja, dažnai užsidedu kaip skambinimo toną lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Cool žmogus, gamta pagailėjo grožio, tai jis vietoj to, kad slėptųsi po pernykščiais lapais, tą savo "grožį" pavertė mūsų juoku ligi ašarų ir nors pats iš to tapo turtingas cool.gif
Net negalėčiau išskirti fajniausios serijos, labai man viskas patinka, bet gal įspūdingiausia, tai kur jis kūdikį surado arba kai susitikinėjo su moterim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 03 18, 01:17)
Man ir jis nerealus, mylėsiu jį amžinai wub.gif mačiau visas jo serijas, net po kelis kartus, turbūt visus filmus su juo thumbup.gif nerealus žmogiukas, net turiu telefone jo balsą kaip jis dainuoja, dažnai užsidedu kaip skambinimo toną lotuliukas.gif  mirksiukas.gif
Cool žmogus, gamta pagailėjo grožio, tai jis vietoj to, kad slėptųsi po pernykščiais lapais, tą savo "grožį" pavertė mūsų juoku ligi ašarų ir nors pats iš to tapo turtingas cool.gif
Net negalėčiau išskirti fajniausios serijos, labai man viskas patinka, bet gal įspūdingiausia, tai kur jis kūdikį surado arba kai susitikinėjo su moterim biggrin.gif

o gal turite ir kompiuteri jo seriju?
Atsakyti
Aš taip pat mielai pažiūriu šį serialą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 03 18, 13:26)
Aš taip pat mielai pažiūriu šį serialą thumbup.gif

drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugys333: 18 kovo 2008 - 11:31
vakar netyčia įsijungiau ltv ir Ponas Bynas labai mane pradžiugino bigsmile.gif Nemirštanti klasika, tokie dalykai nenusibosta cool.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saldybe @ 2008 03 18, 20:27)
vakar netyčia įsijungiau ltv ir Ponas Bynas labai mane pradžiugino  bigsmile.gif Nemirštanti klasika, tokie dalykai nenusibosta  cool.gif  wub.gif  wub.gif

o taip,jau tikrai niekad neatsibosta.;D'tik kaip gaila,kad taip retai ji rodo...
Atsakyti
man jis irgi patinka,maciau reklama kad jau greit rodys kina apie pona bina
Atsakyti