Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas

Būtų puiku sudalyvauti skype, gal galima būtų daugiau info? Nes SAV puslapy nieko neradau.
Suoka, ačiū už knygą beje 4u.gif
Atsakyti
Radau tą FB grupę, ačiū 4u.gif
Beje, ta Woititz knyga ir SAV didžioji knyga skirtingos knygos, taip?
Atsakyti
Ir aš esu tokia verysad.gif
http://www.supermama...howtopic=410973
Kol kas nieko nesiėmiau, bet jaučiu, kad reikia.
Atsakyti
Padėkit ir man. Nebegaliu.
Atsakyti
QUOTE(.Agė. @ 2013 01 03, 14:26)
Radau tą FB grupę, ačiū 4u.gif
Beje, ta Woititz knyga ir SAV didžioji knyga skirtingos knygos, taip?


Taip skirias ir labai.

As rekomenduoju pradeti nuo Woititz, SAV didzioji knyga jau skirta darbui su savim ir gali buti per stipri zmonems pirma karta. Na bet aisku jeigu nieko daugiau nera, tai galima kabintis ir uz to.

Sharking.
Kabinkis, cia yra daug informacijos apsiziurek ir kabinkis uz susirnkimu, pagalbos telefonu ir pan.
Papildyta:
Nenaujas straipsnelis, bet cia lyg nematytas, jeigu karojos soriukas

SAV pasakojimas Šiauliai
Atsakyti
Sorry, jei pasikartosiu, o tą Woititz knygą kur būtų galima įsigyti? Tik SAV susirinkimuose? Nes man jie vyksta kiek per vėlai... O gal yra koks kontaktinis tel.? Šiuo metu koncentruojuosi į Al-Anon literatūrą, nes ją jau turiu.
Atsakyti
Pasakykite prasau kelinta valanda penktadieniais vyksta online susirinkimai per skype ir kaip galima prisijungti? Aciu.
Atsakyti
Skelbimas del susirinkimu online lietuviu kalba:
SEKANTIS ONLINE SUSIRINKIMAS- Sausio 11d., 19.30 val. UK 21.30 val. LT laiku. Jei nėra prieštaraujančių - toliau studijuosim SAV didžiąją knygą.
Jungsimės Skaipu. Skype: sav.online.

Kiek Zinau woitz knyga galima gauti tik SAV susirinkimu metu(vietoje).
SAV puslapyje yra kontaktai jeigu ne telefonas tai emeilas tikrai, nepatingekite susirasti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, o galbūt galėtumėt kas nors dar parekomenduoti gerą psichoterapeutą Kaune, kuris dirbtų su panašia problematika? Tik, kad nelabai brangus būtų smile.gif Ačiū
Atsakyti
Naujienu atnaujinimas:

1. Nuo siol online susirinkimai KETVIRTADIENĮ 19.30 val. UK 21.30 val. LT laiku. Jei nėra prieštaraujančių - toliau studijuosim SAV didžiąją knygą. Sekantis susirinkimas - kovo 7d. Prašome, prisijungti bent 10 minučių anksčiau, kad susiderinti techninius klausimus (garsą, prisijungimą ir pan.)

2.NAUJAS SAV grupės Londone adresas ir laikas: penktadieniais, 19.00-21.00 val, Kingsley Hall Community Centre, Parsloes avenue, RM95NB, pirmas susirinkimas, kartu ir organizacinis jau šį penktadienį, kovo 1d. Galimas kitas laikas: 19.30-21.30, nuspręsime susirinkę kuris patogesnis. Iki pasimatymo!

3.Kovo 5 dieną, antradienį 18val Kaune renkasi SAV grupė Vilniaus g. 29. Rytoj susirinkimas vyks su spikeriu 1-3 žingsniai. KVIEČIAME SAV-us, t.y. suaugusius apleistus, alkoholikų vaikus. Susirinkimai vyksta kiekvieną antradienį. Dalinkimės informacija
Papildyta:
Pasiskaitinejimams:

Tobulos dukros
Atsakyti
Aš tik neseniai suvokiau, tiksliau sužinojau, kad esu SAV. Niekada negalvojau, kad mano nedarni šeima, tėvo alkoholizmas taip mane paveikė, kol neapsilankiau pas psichologę. Viskas prasidėjo nuo to, jog mane paliko mano mylimiausias žmogus, mano vaikinas. Tai buvo vienintelis per mano 22 - jus metus žmogus, kurį prisileidau taip arti savęs, išmokau rodyti teigiamas emocijas, mylėti. Pagaliau su kažkuo turėjau normalius santykius... Bet kadangi vaikystėje negavau iš tėvų jokio dėmesio, tai iš savo mylimojo reikalavau nuolatinio dėmesio, globos ir rūpinimosi. Aš to buvau taip ištroškusi, o jis buvo šimtu procentų man atsidavęs, kol jam pabodo mano nepasitikėjimas, pykčiai... Išėjo ir paliko. Tai man buvo toks stiprus emocinis smūgis, kad prireikė psichologo. O tada bepasakodama apie vaikystę suvokiau kodėl esu tokia ir kodėl net praėjus pusei metų po skyrybų man vis dar skauda...
Tėvas gėrė nuolat. Mama buvo aukos vaidmenyje. Nuolatiniai barniai, terorizmas, patyčios, nemiegotos naktys, smarvė namuose, išdaužyti langai, policija, jokių teigiamų emocijų nebuvimas... Mes šeimoje vienas kitam buvome tokie svetimi... Vieną kartą per metus susėsdavom maximum 15min. Kūčių vakarienės. Ir būdavo taip nejauku mums kartu sėdėti... Apie emocinį kontaktą tarp manęs ir tėvų nėra apie ką net kalbėti. Aš taip nekenčiau tėvo, kad svajodavau, kada jis numirs. Laukdavau tos dienos... Būdama maža aš planuodavau kaip nužudyti savo tėtį, kai tuo tarpu draugės svajodavo apie lėles... Laimei, tai liko tik planai. Bet ne tokia vaikystė turi būti. Aš visą vaikyste ir paauglystę saugojau kaip angelas sargas savo mamą. Dienom, naktim, kad jai tėvas nieko nepadarytų... Ne taip turi augti vaikai. Ir kai dabar aš suprantu, kodėl mano viduje yra skylė, aš bent jau žinau iš kur ji. Ta tuštuma yra iš vaikystės. Ją turėjo užpildyti tėvų rūpestis ir meilė, ramus miegas. Pagaliau aš suprantu, kodėl jaučiuosi kitokia... Nes mes, SAV ir esam kitokie. Kaip aš galiu kurti gražius santykius, kai mačiau tik beprotystes.
Noriu kreiptis į visas moteris, kurių vaikai gyvena su alkoholikais tėvais. Netraumuokit savo vaikų. Vaikystė yra pamatas jų ateities. Tai kaip jie auga dabar, lems tai, kokie jie bus ateityje.
Atsakyti
ŠIAULIUOSE PIRMADIENIAIS 19VAL.RENKASI SAV GRUPĖ

Adresas: Vilniaus 247b Ignaco Lojolos bažnyčios patalpose ( iėjimas iš kiemo pusės)

Kontaktai pasiteiravimui: 8 676 52733; savsiauliai@gmail.com
Atsakyti