Įkraunama...
Įkraunama...

Realybės šou DOM-2 gerbėjų klubas

user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image

Realybės šou galima žiūrėti čia:
www.corbina.tv
www.kivicom.net
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zemuoge*: 05 kovo 2010 - 20:29
QUOTE(*zemuoge* @ 2010 03 05, 21:22)
user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image

Realybės šou galima žiūrėti čia:
www.corbina.tv
www.kivicom.net



Mergaitės, žiūrėjau aš dom2 internete per TNT kanal tiesiogiai, bet kadangi pakeite man windowsus, nes apniko virusai, tai nebeatmenu adreso, niekaip nesurandu, nesuprantu kodel, gal jūs žinote kur ieškoti, na kur 10 val vakare rodo internete. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne77 @ 2010 03 05, 20:39)
Mergaitės, žiūrėjau aš dom2 internete per TNT kanal tiesiogiai, bet kadangi pakeite man windowsus, nes apniko virusai, tai nebeatmenu adreso, niekaip nesurandu, nesuprantu kodel, gal jūs žinote kur ieškoti, na kur 10 val vakare rodo internete.  ax.gif

gal čia mirksiukas.gif
Atsakyti
ziuretojos, ar dar ziurit? Siandien vakare ziuresiu serija, kurioje sves DOM2 5metu jubilieju. Tik gaila, kad neberodo naktinio eterio, o taip patikdavo ziureti ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2010 03 20, 01:31)
ziuretojos, ar dar ziurit? Siandien vakare ziuresiu serija, kurioje sves DOM2 5metu jubilieju. Tik gaila, kad neberodo naktinio eterio, o taip patikdavo ziureti ji smile.gif

ziuriu dabartines serijas smile.gif
Atsakyti
AS IR ZIUREJAU PENKTADIENI 5m JUBILEJU
NEILGAI MAN LIKO ZIURETI verysad.gif KOVO GALE ATSISAKAU VIASATO,TAD NEZINAU KAIP RAST TESINI TU SERIJU KURIES ZIURIU DABAR-NEJAU TEKS ZIURET SERIJAS I PRIEKI unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Dur-DOM 2 lotuliukas.gif Atsiprasau. Ne mano amziaus laidele
Atsakyti
QUOTE(Blondine uz vairo @ 2010 03 21, 23:07)
Dur-DOM 2  lotuliukas.gif Atsiprasau. Ne mano amziaus laidele

tai neziurekit smile.gif


siandien per mano ziurimas laidas Aleksandro Motserato (kazkaip taip prasosi) blush2.gif isejo is projekto ir paliko savo mergina, idomu, ar ta mergina irgi iseis kartu su juo, ar liks projekte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2010 04 08, 21:21)
tai neziurekit  smile.gif
siandien per mano ziurimas laidas Aleksandro Motserato (kazkaip taip prasosi)  blush2.gif  isejo is projekto ir paliko savo mergina, idomu, ar ta mergina irgi iseis kartu su juo, ar liks projekte  rolleyes.gif

ne pamenu tokio... g.gif gal tiksliau butu galima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*zemuoge* @ 2010 04 08, 21:09)
ne pamenu tokio... g.gif gal tiksliau butu galima? smile.gif

http://dom2.ru/heroes/old/29097 stai jis
Atsakyti
jeigu kalba eina apie tokia tamsiaplauke, tai ji iseis.
Atsakyti
QUOTE(*zemuoge* @ 2010 04 09, 15:34)
jeigu kalba eina apie tokia tamsiaplauke, tai ji iseis.

visiškai ji išeis iš projekto g.gif šiaip tai db ji išvažiavo savo vaiko aplankyt,tai gal dar sugrįš biggrin.gif
žiūriu ir aš Dom-2,man patinka,seku visus įvykius kas ten vyksta biggrin.gif
Atsakyti