Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždžių duetai

user posted image


Ilgiausias ir populiariausias muzkinis projektas Lietuvoje, vienijantis dainavimo entuziastų ir profesionalų poras. Čia sužiba naujos žvaigždės, susiburia nauji duetai, gimsta naujos šeimos... Muzika ir gyvenimas. Poros varžosi, kuri laimės auksinį mikrofoną ir auksines karjeros galimybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 07 vasario 2013 - 16:40
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif anusauskes iskrito, bet....... verysad.gif garantuotai pirmininkas sugrazins angel_sadangel.gif
labai patiko butku kvartetas lotuliukas.gif
pritariu del mero, kad galejo patylet kur uz nugaru atsistojes hihihi.gif
tomo nebuvo imanoma pazint su usais ir plaukuota krutine lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2011 03 05, 23:13)
O kai meras iš komisijos gavo po 10 balų, tai net žagtelėjau biggrin.gif Kažką kriokė vyriokas ne į temą, bet jau komisija tai liko sužavėta.. Gal galima rasti ir kitokių būtų kaip į užpakalį palįst rolleyes.gif

drinks_cheers.gif ka reiskia statusas - gali neturet balso duos 10 ir dar pasakys, kad gali buti duetu nugaletoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2011 03 07, 08:05)
clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif anusauskes iskrito, bet....... verysad.gif garantuotai pirmininkas sugrazins  angel_sadangel.gif
labai patiko butku kvartetas  lotuliukas.gif
pritariu del mero, kad galejo patylet kur uz nugaru atsistojes hihihi.gif
tomo nebuvo imanoma pazint su usais ir plaukuota krutine  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif  ka reiskia statusas - gali neturet balso duos 10 ir dar pasakys, kad gali buti duetu nugaletoju  doh.gif

Kaip sugrąžins, taip ir vėl žiūrovai išmes 4u.gif Nepatinka man tas jų duetas nor su ką.. Todėl,kai išmetė ir aš thumbup.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2011 03 07, 09:07)
Kaip sugrąžins, taip ir vėl žiūrovai išmes  4u.gif Nepatinka man tas jų duetas nor su ką.. Todėl,kai išmetė ir aš  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif

nu nezinau, paskui komisija gal vien tik desimtukus duos, kad neiskristu, juk buna kai gryzta ir nebeiskrenta verysad.gif
Atsakyti
O ar galima kur internete pažiūrėti laidos įrašą? TV3 tai turi savo webTV, kur gali pasižiūrėt, jei per tv nepavyko surast laiko.... O LNK niekur neradau. Gal žinot kur?
Atsakyti
Tai ką, vėl Eveliną su mama grąžino biggrin.gif Tik nelabai suprantu kokio velnio.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2011 03 09, 14:00)
Tai ką, vėl Eveliną su mama grąžino biggrin.gif Tik nelabai suprantu kokio velnio.

frusty.gif taip ir sakiau mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
O man jos netrugdo.
Atsakyti
ziuresite sandien zvaigzdziu duetus ? smile.gif kaip supratau anusauskaite dainuos su tomu rinkumi idomu kaip sudainuos smile.gif ir bus naujoke tina dainuos su grupe thundertale idomu smile.gif smile.gif
Atsakyti
man kilo klausimas ko jum Anusauskienes duetas kliuna? tuo kad ju pasirodymai sugalvoti nuo A iki Z visada su ideja. as nemaciau nei vieno NEI VIENO dueto kuris detu tiek pastangu kiek jos tai kas kam nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(nijalota @ 2011 03 12, 19:26)
man kilo klausimas ko jum Anusauskienes duetas kliuna? tuo kad ju pasirodymai sugalvoti nuo A iki Z visada su ideja. as nemaciau nei vieno NEI VIENO dueto kuris detu tiek pastangu kiek jos tai kas kam nepatinka?

man irgi kilo klausimas man ju pasirodymai labai smile.gif patinka dziaugiuosi kad grazino jas anusauskaite dainuos su tomu rinkumu idomu kaip sudainuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nijalota @ 2011 03 12, 19:26)
man kilo klausimas ko jum Anusauskienes duetas kliuna? tuo kad ju pasirodymai sugalvoti nuo A iki Z visada su ideja. as nemaciau nei vieno NEI VIENO dueto kuris detu tiek pastangu kiek jos tai kas kam nepatinka?

Pavyzdžiui man kliūna pats paprasčiausias dalykas- kad Anusauskienė visai neturi balso. Nu nesutverta moteris scenai ir viskas. O tie šou man įspūdžio nedaro. Kas kad šou apgalvotas, bet jei nepadainuoja, tai nieko gero.
Man praeita laida visai nepatiko, nes vien tik šou buvo. Nebeatsimenu nei vieno numerio biggrin.gif Turbūt tik Evelina su Bareikiu rimčiau dainavo.

Dabar įdomu kaip Anusauskaitė pasirodys su Tomu. Skaičiau,kad komisija išgyrė.
Atsakyti