Įkraunama...
Įkraunama...

5 kanalas

Visai neseniai atradau, kad per sita kanala rodo visokiausiu idomiu laidu thumbup.gif Dauguma is ju yra anglu. Labiausiai patinka "Brainiacs", Mitu griovejai, "Top gear". Visos su tokiu lengvu humoru, ir ne tokiu lekstu kaip musu lietuvisku laidu tongue.gif
Ar jus si kanala ziurite? Kokios laidos patinka?
Atsakyti
dažniausiai per 5 kanalą žiūriu "Astarožna, modern" cool.gif
Atsakyti
mano vaikis teletabius žiūri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 20, 16:12)
Labiausiai patinka "Brainiacs", Mitu griovejai, "Top gear". Visos su tokiu lengvu humoru..

drinks_cheers.gif Siaip is siu idomiausia ir linksmiausia "Top gear" biggrin.gif Tik kartais pamirstu paziureti doh.gif
Atsakyti
Retokai žiūriu laidas, siūlomas šio kanalo, bet mano vaikinas niekada nepamiršta krepšinio varžybų, kurių čia rodo iš tiesų nemažai.
Atsakyti
QUOTE(mildunux @ 2006 02 20, 20:08)
Retokai žiūriu laidas, siūlomas šio kanalo, bet mano vaikinas niekada nepamiršta krepšinio varžybų, kurių čia rodo iš tiesų nemažai.


As irgi per penktuka ziuriu krepsini cool.gif
Atsakyti
O aš tai kiaušingalvius (nors ir nekokį vertimą pavadinimui sugalvojo) kai nepamirštu visad pažiūriu thumbup.gif
Atsakyti
Top Gear thumbup.gif
Kažkur BBC kanalas dingo, tenka tenkintis lietuvišku vertimu.
Atsakyti
Man tai patinka sitas kanalas vien del to, kad neprikistas lietuvisku publicistiku, per kurias visad apie ta pati sneka. O tos musu isvardintos laidos visai kitokios, leidzia pasidziaugti laiku prie TV tongue.gif
Atsakyti
Man irgi labai patinka "mitu griovejai", "kiausingalviai" doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif ir is Nagijevo kartais pazvengiam blush2.gif
Atsakyti
man tai žiauriai MASKARADAS patiko,ale nebrodo jau verysad.gif
o MITŲ GRIOVĖJUS mieliau per discovery žiopsom,nes 5kanalo įgarsinimas žudo beee.gif
Atsakyti
QUOTE(meistromargarita @ 2006 02 25, 15:46)
man tai žiauriai MASKARADAS patiko,ale nebrodo jau verysad.gif
o MITŲ GRIOVĖJUS mieliau per discovery žiopsom,nes 5kanalo įgarsinimas žudo beee.gif


man tai visai patinka igarsinimas, smagiai skamba bigsmile.gif
Jei neklystu - ten Sejuno balselis thumbup.gif
Atsakyti