Įkraunama...
Įkraunama...

Once upon a time

Naujas Lost kureju darbas - moderni ir siuolaikiska pasaka

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Once upon a time yra moderni pasaka, kurios centre yra Emma Swan (Jennifer Morrison), 28 m. mergina, kurios likimas staigiai pasikeicia, kai ji suzino, kad yra dingusi Snieguoles (Snow White) ir Zaviojo Princo (Prince Charming) dukte, kuriai lemta isgelbeti pasauli nuo tamsos. Veiksmas vyksta mazame miestelyje Storybrooke, vietoje kurioje laikas yra susotjes ir kuriame visu musu megstamu pasaku personazai gyvena normalu ir kartu magiska gyvenima.

Trailer

Aprasymas wikipedijoje
Atsakyti
Labai lauksiu pirmų komentarų!!! bigsmile.gif
Atsakyti
jai geriau būt tamsiaplauke nei blondine schmoll.gif

bet serialo mintis sudomino tongue.gif
Atsakyti
Aprašymas visai nieko smile.gif Lauksim lietuviškų titrų rolleyes.gif
Atsakyti
kadangi Lost kureju,tai manau bus irgi toks pat painus ir mistiskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 10 23, 16:51)
kadangi Lost kureju,tai manau bus irgi toks pat painus ir mistiskas smile.gif

svarbiausia, kad užkabintų, būtų įdomus ir nenuklystų į pievas...
Atsakyti
o aš jau prieš porą dienų radau visai netyčia pilot, tai patiko kur kas labiau nei tikėjaus, įdomiai viskas susukta, gali toli eit šitas serialas thumbup.gif
Atsakyti
Paziurejau pirma serija. Patiko ir siuzetas nenuvalkiotas kas svarbiausia.

Aisku, kaip visada daug klausimu kyla po pirmos serijos, bet tikrai ziuresiu.
Ar yra jau maciusiu pirma serija? Kaip supratau, tame miestelyje gyvenantys personazai neprisimena kas yra, ta prasme kad yra pasakos veikejai, o tas berniuko imote? g.gif Man regis kad ji zino, nes taip idomiai su ta knyga i veidrodi ziurejo...

Bus galima padiskutuot, kai atsiras daugiau maciusiu. Dabar nesinori visko mulkiai analizuot biggrin.gif
Atsakyti
Jau siunciuosi bigsmile.gif
Atsakyti
man atrodo, blogiečiai turėtų atsiminti, kas yra... g.gif

o tas vyras, kur paklausė vardo viešbuty, ir kai pasakė emma, tai tikrai sureagavo taip, lyg viską žinotų. ar klystu, ar ten tas pats kur snieguolei pranašavo ateitį?
Atsakyti
QUOTE(popiete @ 2011 10 23, 20:55)

o tas vyras, kur paklausė vardo viešbuty, ir kai pasakė emma, tai tikrai sureagavo taip, lyg viską žinotų. ar klystu, ar ten tas pats kur snieguolei pranašavo ateitį?


Tas pats. Ir ne tik tas vyras keistai sureagavo isgirdes Emos varda, bet ir ta viesbucio administratore taip i ja paziurejo
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2011 10 23, 17:29)
Paziurejau pirma serija. Patiko ir siuzetas nenuvalkiotas kas svarbiausia.

Aisku, kaip visada daug klausimu kyla po pirmos serijos, bet tikrai ziuresiu.
Ar yra jau maciusiu pirma serija? Kaip supratau, tame miestelyje gyvenantys personazai neprisimena kas yra, ta prasme kad yra pasakos veikejai, o tas berniuko imote?  g.gif Man regis kad ji zino, nes taip idomiai su ta knyga i veidrodi ziurejo...

Bus galima padiskutuot, kai atsiras daugiau maciusiu. Dabar nesinori visko mulkiai analizuot  biggrin.gif


Ziurejau ir labai patiko. O man klausimas iskilo del snieguoles - mokytojos. Ji kaip ir nepamena, bet va kazka su ta pasaku knyga kaip ir zino, nes vaikas viska zino g.gif
Atsakyti