Įkraunama...
Įkraunama...

Realybės šou

Apklausa: Kokio pobūdžio lietuviškame realybės šou norėtumėt sudalyvauti? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Taigi, ziūriu labai greitai ir aktyviai prirašomos temos, kuriose diskutuojama apie įvairius realybės šou.

Mielosios supermamos, pasakykit kokio pobudžio realybės šou norėtumėt dalyvauti ir kodėl, nežiūrint į šeimynines aplinkybes.
Atsakyti
prabalsavau už "barą", "kįž'ui" balso neturiu, "ideali pora" tai man ten kažkokia nesamonė g.gif
Atsakyti
Jokiame nedalyvaučiau nei už ką smile.gif Neįsivaizduoju, koks įdomumas, kai esi filmuojamas duše smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mildunux @ 2006 04 03, 21:19)
Jokiame nedalyvaučiau nei už ką smile.gif Neįsivaizduoju, koks įdomumas, kai esi filmuojamas duše smile.gif


visiskai pritariu! dar prideciau, kad taip pat nesuprantu koks idomumas tuos realybes shou stebet per TV doh.gif tik nepikit ziurincios, cia tik mano nuomone. pamenu kaip musu vienas destytojas sake, kad realybes shou sukurti tam, kad zmones butu pratinami prie ju stebejimo ir kontroliavimo ir manytu, kad jei Tave stebi tai nera blogai. tiesos yra, taip jau veikia pasamone musu, formuojamas sitaip siuolaikinis zmogus yra. klausom tu graziu kalbu apie "laisves" ir "teises" o kas istikro vyksta... smile.gif)) griztant prie realybes shou man atrodo jame dalyvaut yra didziausiausias saves nuvertinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rube: 03 balandžio 2006 - 20:59
Nei viename realybės šou nenorėčiau sudalyvauti nes vertinu savo privatų gyvenimą ir nenorėčiau, kad visa Lietuva aptarinėtų ką aš pasakiau, padariau, kaip apsirengus buvau, natūrali ar silikoninė mano krūtinė ir t.t. schmoll.gif
Nu ne man visa tai......
Atsakyti
Butu visai smalsu sudalyvauti kokiame reality show, bet tik savaite kokia, apsiziureti, kaip kas kur ir su kuo valgoma.
As prabalsavau uz Baro tipo sou.
Atsakyti
Beje, sakoma, kad tie, kurie eina į tokius šou, iš tikrųjų bėga nuo realybės.
Atsakyti
manau, labiausiai vykes is realybes show buvo baras1. vat tokiam pat su tokiais zmonem, kaip tada buvo tai noreciau. bent linksmai pagyvenciau, kol ismestu lotuliukas.gif o visi kt - nieko gero. ir sita ideali pora - nevykeliu susirinkimas - ateina chebryte ir is pateiktu variantu sau pora turi susirast schmoll.gif
Atsakyti
Aš neičiau nei į vieną.Nesu iš tų kuriom reikia dėmesio ir viešumo.Čia juk visa Lietuva į tave spoksos ir aptarinės ką tu darai,kaip pasisukai,ką pasakei.
Atsakyti
nedalyvauciau nei uz ka. po teisybei turiu viena realybes sou ideja. liko tik uzregistruot ir parduot. va ten tai bus biggrin.gif bet pati niekada nedalyvauciau schmoll.gif
Atsakyti
Tokie šou ne man!
Atsakyti
Jei dalyvauti, tai norėčiau tik Grožio fabrike, nes tikrai turiu ką pakeisti, o dėl finansinių galimybių savo trūkumų negaliu panaikinti blush2.gif
Atsakyti