Įkraunama...
Įkraunama...

Delenų dienoraščiai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 05 balandžio 2013 - 13:12
4u.gif

Apzvelgiu apklausos rezultatus ax.gif
Kurį serialo vyruką norėčiau turėti šalia realiame gyvenime?
1. Deimonas (TVD) [ 32 ]
2. Stefanas (TVD) [ 9 ]
3. Sawyer (Lost) [ 5 ]
4. AA Alarikas (TVD) [ 3 ]
Alcide (True Blood) [ 3 ]
Evanas (Client List) [ 3 ]
5. Vincent (Beauty and Beast) [ 2 ]
Oliveris (Arrow) [ 2 ]
Eric (True blood) [ 2 ]
Mat Bommer (White Collar) [ 2 ]

Iš viso balsų: 68
Atsakyti
Kokia graži tema. Gaila, jog vampyrų nerodė vakar..
Atsakyti
QUOTE(kkamon @ 2013 04 06, 11:33)
Kokia graži tema. Gaila, jog vampyrų nerodė vakar..

Na dabar vel petrauka lyg iki 18 dienos g.gif Uzknisa su savo pertraukom jie kartais biggrin.gif
Atsakyti
Nervina tikrai tos pertraukos doh.gif As ta proga vakar pries miega bludijau - pirma youtube gal valanda visokius DE filmukus ziurejau, poto perejau prie siaip visokiu "best tv kisses" biggrin.gif
Atsakyti
penktadienis man ne penktadienis jeigu iš ryto vampyrų nepasižiūriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2013 04 06, 15:02)
Nervina tikrai tos pertraukos  doh.gif  As ta proga vakar pries miega bludijau - pirma youtube gal valanda visokius DE filmukus ziurejau, poto perejau prie siaip visokiu "best tv kisses"  biggrin.gif

As dabar is viso ertrauka padariau serialams. Ta proga, kad TVD pertrauka biggrin.gif Ir siaip filmus ivairius ziuriu ax.gif

QUOTE(kkamon @ 2013 04 06, 16:44)
penktadienis man ne penktadienis jeigu iš ryto vampyrų nepasižiūriu biggrin.gif

Aha, praplesiu akis ir svarstau, kada cia istaikyti proga TVD paziureti nauja thumbup.gif Tada valanda laiko nervinuosi,kol man ji uzkrauna online (super duper internetas greitas, gilus kaimas...) ir tada jau begu cia skaityti ka prikomentavot apie nauja serija ir pasidalinti ispudziais wub.gif

Skaiciau straipsni vakar velai interneto gilumose, dabar neatkasu kur tik, bet rase,kad siame sezone turetu vel pasirodyti Dzeremis, Alex ( Stefio drauge vampyre, kuria nuzude Deimukas), Ana ( Dzeremio meile vampyre buvusi), dar Meto sesuo ta ir Alarikas wub.gif Labai laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi skaiciau sitas straipsnis ? rolleyes.gif http://www.google.lt....44770516,d.Yms
Atsakyti
QUOTE(nikiukas @ 2013 04 06, 18:36)
as irgi skaiciau sitas straipsnis ?  rolleyes.gif  http://www.google.lt....44770516,d.Yms

Aha, lyg sitas pats bigsmile.gif Tik varda viena blogai parasiau, ne Alex, o Lexi biggrin.gif
Negi visgi prikels Sailosas juos? bigsmile.gif
Atsakyti
butu tobula jei prikeltu thumbup.gif bet gali buti jog Silas ju forma tures kaip su shane tokios sake jog 19 serijoje bus netikejoje silas isvaizdoje rolleyes.gif gal kokio dzeremio
Atsakyti
O aš norėčiau Kol'ą pamatyt unsure.gif Neįdomūs man kiti ax.gif Na, Alaric'ą tai aišku dar norėčiau pamatyt. Bet kiti tai buvę nebuvę blush2.gif
Atsakyti
Kolas irgi bus, t.y. zadejo pasirodyt po pertraukos wink.gif
Atsakyti