Įkraunama...
Įkraunama...

Великолепный век / Muhtesem Yuzyil

Istorinis turkiškas serialas Великолепный век / Muhtesem Yuzyil


user posted image

user posted image

user posted image


Naujos serijos kiekvieną šeštadienį čia:

http://bigcinema.tv/...esem-yzyil.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 13 gegužės 2013 - 18:27
Ačiū už naują temą 4u.gif

Atsakyti
Kokia nuotrauka radau ? biggrin.gif Nustebau, kad jis gali but visai simpatiskas biggrin.gif nes Rustemo vaidmeny man asmeniskai jis nelabai...
user posted image
Papildyta:
QUOTE(egesichora @ 2013 05 13, 20:02)
Ačiū už naują temą  4u.gif


Norejau tau rasyti, kad sukurtum, bet buvai nepasijungusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 13 gegužės 2013 - 19:13
QUOTE(Gabanne @ 2013 05 13, 20:12)
Kokia nuotrauka radau ?  biggrin.gif Nustebau, kad jis gali but visai simpatiskas  biggrin.gif nes Rustemo vaidmeny man asmeniskai  jis nelabai...


Man jis is viso antipatiskas schmoll.gif Ypac kai bobas ir senius musa. Daugiau, matyt, nesugeba pries nieka rankos pakelti, "kietas" tik pries silpnesnius moka pasirodyti bash.gif Kaip supratau, jei ne ta jo tarnaite su utele, tiek ir tebutu mates Stambula irnesakyk.gif Nuotraukoj tai visai nieko drinks_cheers.gif
Xiurem man sisyk tokia besirde pasirode pries dukra. Pati tai akcentuoja, kad be meiles numirtu, o dukrai prikisa pastoviai dinastija ir broliu sauguma doh.gif

Niager man gaila: durna buvo boba, kad toki vyra, kaip Nasux efendi prarado, butu gyvenusi kaip inkstas taukuose ir vaikus auginusi, o dabar susigadino gyvenima, pradzioj su Ibrachimu, dabar su Rustemu.

O siaip filmas nusivaziuoja. Nezinau, kur jus ten ta idomuma matot, bet as, matyt, imsiu kaip mama ziureti tik kas trecia serija:is principo nieko neivyksta svarbaus, del ko butu negalima praleisti ziurejimo.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 13, 20:35)
Man jis is viso antipatiskas schmoll.gif Ypac kai bobas ir senius musa. Daugiau, matyt, nesugeba pries nieka rankos pakelti, "kietas" tik pries silpnesnius moka pasirodyti bash.gif  Kaip supratau, jei ne ta jo tarnaite su utele, tiek ir tebutu mates Stambula irnesakyk.gif  Nuotraukoj tai visai nieko drinks_cheers.gif
Xiurem man sisyk tokia besirde pasirode pries dukra. Pati tai akcentuoja, kad be meiles numirtu, o dukrai prikisa pastoviai dinastija ir broliu sauguma doh.gif

Niager man gaila: durna buvo boba, kad toki vyra, kaip Nasux efendi prarado, butu gyvenusi kaip inkstas taukuose ir vaikus auginusi, o dabar susigadino gyvenima, pradzioj su Ibrachimu, dabar su Rustemu.

O siaip filmas nusivaziuoja. Nezinau, kur jus ten ta idomuma matot, bet as, matyt, imsiu kaip mama ziureti tik kas trecia serija:is principo nieko neivyksta svarbaus, del ko butu negalima praleisti ziurejimo.


drinks_cheers.gif neber taip idomu kaip anksciau drinks_cheers.gif

Man ziauriai gaila Mihrimah verysad.gif su tokiu... Hiurem galejo priversti Bali beju su ja zenytis, bet zinoma svarbiau buvo Rustema prisukti... Na bet jai valdzia, garbe yra svarbiau nei meile cool.gif

Del vyru, man ner nei vieno normalaus cia lotuliukas.gif Susitryde skystablauzdziai kazkokie visi blush2.gif Moterys ir ju intrigos cia visas idomumas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 13 gegužės 2013 - 19:53
O man seriale Rustemas tvarkingesnis atrodo, toks pasitempęs labiau (neskaitant utėlių) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 13 gegužės 2013 - 20:27
QUOTE(egesichora @ 2013 05 13, 21:25)
O man seriale Rustemas tvarkingesnis atrodo, toks pasitempęs labiau (neskaitant utėlių)  lotuliukas.gif


Man jis patinka, kad nesimeto ir istikimas Hiurem.
Atsakyti
Aciu uz tema 4u.gif

Man tai labai patinka Rustemas. Vyras zino ko nori, ne taip kaip Bali nusivaziavo visai toks mazgote visko bijau... Kad ir praeitam sezone su Aibige net nebande pakovot del savo meiles. Jei taip mylejo po visko galejo ja susirast.
Tai tik is pradziu Mixri nelaiminga atrode. Ji puikiai gyveno su vyru. Rustemas ja ant ranku nesiojo.

Naujas fragmentas:
http://vk.com/muhtes...90547b8aa62714d

Idomi serija nusimato. Bus daug ivykiu ir ilgas laiko tarpas.

O Niger tai reikejo savu laiku priplot. Nes visai galvele nuciuoze.... Eis dabar zudike manjake vaidint doh.gif
Papildyta:
QUOTE(egesichora @ 2013 05 13, 21:25)
O man seriale Rustemas tvarkingesnis atrodo, toks pasitempęs labiau (neskaitant utėlių)  lotuliukas.gif


Tai cia ta utele specialiai pakiso smile.gif nes lengviausias budas irodyt kad neserga smile.gif biggrin.gif
O tais laikais ne didelis stebuklas uteles. Kad ir kokie musulmonai svarus bet aplink daug tos ubagystes ir sunkiai isvengtu.
Tai atsimenat straipsni kas dejosi europoje, kokie ten buvo murziai uteleti nesiprause biggrin.gif
Atsakyti
aš palaikau Monteros nuomone del Rustemo. vienintelis ne skuduras is viso serilo, zinantis ko nori ir dar kaip to pasiekti.
Chiurrem man nepasirode ziauri, ji zino, kad Rustemas myli Michrimach ir jai bus su juo bet kuriuo atveju geriau nei su Bali bejum. mylintis vyras visada geriau, ne mylimas
Papildyta:
o geras, anonsa paziurejau, Michrimach jau leliuka pirma turi, super, tikrai bus idomu smile.gif
Papildyta:
ar gal itoks vyras nepatikti? Ech jus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 14 gegužės 2013 - 08:20
Va čia tai išvis padoriai atrodo.

Matėte antrą anonsą Bigcinemoj? Ten jau rodo, kad dukrą su Mixrimax turi. Koks rūpestingas, mylintis wub.gif Juk net pagal realią istoriją jis Mixrimax dievino.
Atsakyti
O kaip istorijoje, pati Mihrimah norejo teketi uz Rustemo ir ar tikrai buvo isimylejusi ta Bali Beyu? g.gif
Man Mihrimah kazkaip negaila, nes kiek zinau, tai Rustemas ja tikrai mylejo.
Ir santuoka ju gal ir nebuvo nelaiminga.
Po to ji vis tiek kabinasi ant kaklo tam Bali Beyui...nes ji sultone? ja turi myleti. Bet sidziai neisakysi, o jos zodziia buvo, kad jis jai sudauze sirdi. Bet gi niekada nieko nezadejo, laikesi vis atokiau nuo jos.
Nezinau, patinka man Rustemas ir viskas. Pradzioje patiko. g.gif

Atsakyti
Nu, ką aš galiu pasakyti: visai neblogas tas Rustemas, tiek kiek seriale jis man toks truputuką antipatiškas tai realybėj toks link simpatiškesnių biggrin.gif
Na, labai įdomu kaip čia viskas bus toliau... laukiu naujų serijų ax.gif
Atsakyti