Įkraunama...
Įkraunama...

Ašarų karalienė

Neradau tokios temos 4u.gif

Ar kas nors ziurite sita seriala?

Kai reklamavo jy, sakiau neziuresiu, nes nepatinka Viktoria Rufo. Bet pamaciusi keleta seriju - itrauke siuzetas, toks sakyciau neeilinis. Tad ziuriu kasdien vis labiau neatsistebedama Patricijaus melu ir butu idomu paplepeti su kitom ziurinciom si seriala 4u.gif
Atsakyti
Labas:)

As taip pat sakiau neziuresiu sito serialo, nes Rufo amziais verkia ir galvojau bus kazkas panasaus i Meiles triumfa kur rode kazkada, bet blogiau... Bet kai pradejo rodyti, vis budavo ijungtas sitas serialas, nes nieko gero tuo metu nerodo ir kazkaip itrauke jis mane, nes siuzetas tikrai kitoks nei visi:) Taigi pakeiciau nuomone ir dabar ziuriu si seriala... Kazkada net ieskojau tolesniu seriju, tai jau mazdaug zinau kaip viskas bus:) Nors dar daugkas iki tol neaisku:)

Truputi nervina tas Rufo naivumas del patrisijaus, o Patrisijus tai isvis persistengia...smile.gif
Atsakyti
Tačiau, keista, jog Patrisijus myli Olgą, o ne tik iš naudos:)
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2013 06 19, 16:39)
Tačiau, keista, jog Patrisijus myli Olgą, o ne tik iš naudos:)


Man ispradziu atrode, kad tik is naudos viskas, nes kazkurioj serijoj sake, kad negali pakesti jos ir, kad reikia aukotis ir panasiai... Bet cia gal del to, kad Olga skandalus kele...smile.gif
Atsakyti
o as vis dar neisitikinu ar jis is tikruju ja myli g.gif

beje, nuojauta kuzda kad Mundui blogai baigsis su tuo versu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lape snape*: 21 birželio 2013 - 22:47
gal greit jau baigsis nes kazkokia nesamone sis serialas aisku normaliau uz ta kur anksciau rodo, bet tos asaros jau nusibodo...
Atsakyti
Na, Rufo, tai jau tikrai, kad asarų karalienė doh.gif Ir darbe, daugiau bliauna nei dirba, skaičių nemato, bet vaidina ten kažkokokią superinė buhalterę ar ką ten tokią.... Nu, žodžiu, muilų muilas čia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2013 06 22, 14:43)
Na, Rufo, tai jau tikrai, kad asarų karalienė doh.gif  Ir darbe, daugiau bliauna nei dirba, skaičių nemato, bet vaidina ten kažkokokią superinė buhalterę ar ką ten tokią.... Nu, žodžiu, muilų muilas čia doh.gif

taigi,ne Rufo verkia,o scenaristai jai liepia verkti...aš.kai galiu visad pasižiūriu,bet retokai išeina žvilgtelėti.Man įdomus...
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2013 06 22, 13:35)
gal greit jau baigsis nes kazkokia nesamone sis serialas aisku normaliau uz ta kur anksciau rodo, bet tos asaros jau nusibodo...

na greitai dar nesibaigs ax.gif \

man irgi idomus, yra del ko jai verkt siame seriale biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi patinka. rolleyes.gif Jei esu namie, visada ijungiu.
Atsakyti
Idomu kas tokia dono Isajaus dukra g.gif
Atsakyti
Laba, aš irgi pažiūriu šitą serialą.
Kažkodėl man atrodo kad dono Isajaus dukra bus Chuljeta (jei vardo nesumaišiau). Žodžiu, ašarų karalienės draugė biggrin.gif
Mane labai nervina Romulas ir Olga. Ta tai tokia psichinė paranojikė, na o Romulas laaabai jau savimi pasitikintis.
Labai man graži moteris ta Flora, Romulo meilužė. Tokia jau kaip lėlė smile.gif
Atsakyti