Įkraunama...
Įkraunama...

MEILĖS TRIKAMPIS 2013

user posted image
Papildyta:
Ar yra žiūrinčių? Kaip jums šis sugryžęs realybės šou? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BrigitaGaf: 25 birželio 2013 - 20:10
Labai laukiau, galvojau vėl grįš toks kaip buvo, bet bent jau iš pirmų dviejų serijų tai nieko gero... Nusivyliau
Atsakyti
nu pasikeitė prodiuseriai, gaila, kad sulėkštino šį šou, nebeliko tikrų emocijų, dabar perspausta:)
Atsakyti
Viskas suvaidinta ir visiškai neįdomu žiūrėti doh.gif O kas dabar prodiuseriai? Anksčiau lygtais Bartkus kurdavo?
Atsakyti
Anksčiau manot viskas būdavo "labai tikrai ir nesuvaidinta"? Nebūkit naivios biggrin.gif
Atsakyti
As isties irgi labai nusivyliau..Anksciau isvis per viena laida parodydavo ta ju "visa diena",o dabar per kelias laidas..Na,ne be taip.. schmoll.gif Bet meginsiu toliau ziuret. ax.gif
Atsakyti
Nu jau ta mochito narė doh.gif tundra, kažkokia pamaiva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 06 26, 14:23)
Nu jau ta mochito narė doh.gif  tundra, kažkokia pamaiva biggrin.gif


Jo..Bet tas bernas,tai irgi molis kazkoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2013 06 26, 18:28)
Jo..Bet tas bernas,tai irgi molis kazkoks biggrin.gif

Irgi pernelys susireikšminęs smile.gif Bučiavosi visą dieną su kita pana ir opa - išmetė biggrin.gif
Atsakyti
To berno man patiko vienas vienintelis sakinys vakarykštėje laidoje apie tą panelę, kuri leidosi bučiuojama. Pasakė jis, kad maždaug kas per mergina jei taip greitai prisileidžia vaikiną, leidžiasi bučiuojama, ji tapo neįdomi.
Tikiuosi, kad žiūrovės - paaugliukės, kurios žiūrėjo tą laidą, padarys kažkokias išvadas santykiuose su vaikinais ir nedarys taip kaip pastaroji mergina gyvenime.
Atsakyti
Labas vakaras

Ziuriu ir as... esu sios laidos fane smile.gif nuo pirmuju laidu ziuriu, pamenu dar su pirmu nestumu, kuris buvo pries 8 metus ligoninej ziurejau, ir dar pries tai kelis metus... zo, nuo pirmuju sezonu, jei galima taip pavadinti laidas, as ziuriu.

Ir siais metais tai nusivylusi esu labai aiskia dalyviu vaidyba. As sakyciau anksciau tai zinoma, buvo ta rezisura, bet dabar man tiek aiskiai jie vaidina... ir dar tas nepatinka, kad kartoja ir kartoja praejusias akimirkas is praeitu laidu.... kaip b klases serialuose kad buna...

Bet siaip vis tiek traukia kazkuo, ziuriu kol kas. Patinka, kad parodo pramogas, kokios buna...

Va, dabar rodo, kaip kambarely jie dviese ciulba... na, kalba taip, lyg surasyta ant popieros butu visas tekstas. Na, man toks ispudis.

Ir dar visazistes konsultacijas rodo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kodel nerodo po kelias laidas? siaip juokinga parodija meiles trikampio o ta daininke tai pirma syki girdziu apie tokia lotuliukas.gif
Atsakyti