Įkraunama...
Įkraunama...

Twisted

Naujas serialas per ABC family, kažkas panašaus į pretty little liars ir the lying game mišinį. Pirmos serijos labai užkabino, ieškau bendraminčių 4u.gif

A teen with a troubled past reconnects with his two female best friends from childhood. He becomes the prime suspect when a fellow student is surprisingly found dead in her home.
user posted image
Atsakyti
As ziuriu! Visai nieko, kaip is promo supratau, kitoj serijoj kazkas tarp Danny ir Lacey bus bigsmile.gif Gerai, as taaaip nenoriu, kad ji su Jo suvestu. Man rodos labai nuobodi pora is ju butu schmoll.gif Nors ir su Lacey nelabai ypatinga chemija tarp ju, bet geriau, nei su Jo. O isvis geriausia butu, jei ji su kokia nauja faina pana suvestu ax.gif Nes jis pats tai man toks nieko rolleyes.gif Ne tiek isvaizda, kiek siaip bajeriukai jo bigsmile.gif
Atsakyti
Aš išvis norėčiau, kad bent kol kas nesuvedinėtų nei su viena, nes dar anksti labai, turėtų daugiau laiko praeit, kad ir tą chemiją parodytų ir viską bigsmile.gif Bet atrodo, kad viskas bus taip: tas Jo draugas, kur kartu su ja vis mokos, įsimylėjęs Jo, jai patinka Danny, jam patinka Lacey, o ji išvis nežino ko nori biggrin.gif
Bet dabar įdomiau, kas nužudė Reginą, ir kodėl Danny nužudė tetą, jei nužudė jis, nes man dėl šito įtarimų kyla g.gif Iš pradžių jo mamą įtarinėjau, bet kad labai jau nustebus buvo radus tą pakabuką...
Atsakyti
As ir labiausiai buciau uz tai, kad dar jo ne su viena nesuvedinetu. Bet bukim realistes - visuose serialuose kokia nors meiles istorija atsiranda cool.gif Tai jau tada geriau su Lacey, nei su Jo ax.gif Beje, koks man mielas tas Jo draugelis - Rico ar kaip ten jis wub.gif Kaip gaila, jei taip ir bus - jis Jo isimylejes, o ta Danny...
Man dar visai faina ta pana, neatgaminu vardo... Ta, kur irgi sleepovery buvo, ne Jo, ne Lacey drauge juoduke, o ta kita. Trenkta ji biski, bet visai faina biggrin.gif

As imdb prisiskaiciau teoriju, kad gal ta teta vaikystej ji isnaudodavo, tai jis neapsikentes nuzude. Arba nuzude tas tevas ir Danny prisieme kalte. Mama as irgi itarinejau, bet tikrai, labai jau nustebus buvo... Nebent ji serga ta liga, kur buna susidvejinus asmenybe, o Danny tik bando istaisyt, ka ji pridirba. Cia jau fantazijos prasideda biggrin.gif
Bet tikiuos logiskai viska isaiskins ir nereiks laukti daugybes sezonu, kol tiesa isaiskes rolleyes.gif
Atsakyti
Tai jau po šiandieninės serijos aišku, kad taip ir bus su tom meilėm, Rico > Jo > Danny > Lacey... Rico man irgi fainas, bet imdb taip pat skaičiau vieną teoriją, kad gal Rico nužudė Reginą, nes pavydi dėl Jo ir nori Danny vėl išsiųsti į kalėjimą, tikiuosi taip nėra smile.gif
Bet dėl tetos nužudymo tai niekas ir nepaaiškėjo, juk jei teta būtų Danny išnaudojus, tai kodėl jis sako kad negali sakyti priežasties, nes saugo Jo? Ir jei tėvas būtų gyvas, irgi tas pats neaišku, nuo ko čia saugo... Bet ta teta nuotraukose tokia keista, pikta kažkokia, irgi matyt negeras žmogus buvo g.gif
Atsakyti
As tik siandien po serijos. Mano pagrindiniai ispudziai tai del Lacey+Danny bucinio biggrin.gif Pagalvojau, kad va dabar tai faina, buvo tas toks maziukas wow... Bet jei planuojama ilgai pletot ta ju meiles linija, juos pagr serialo pora padaryt, tai labai jau per greitai cia viskas schmoll.gif Galejo patempt truputi guma - man patinka serialuose toks "noriu, bet negaliu" rolleyes.gif O cia taip bac bac, pasitikejimo nera, lengvo paflirtavimo irgi beveik nera ir tik sast - ima ir buciuojasi schmoll.gif Nors aisku, gal dar idomiai viska issuks - gal praeity, pries tetos nuzudyma, jie vienas kitam patiko...
Jo, del Rico irgi skaiciau tokia teorija, bet jei jis Regina nuzude, is kur pas Danny tas pakabukas? g.gif Nezinau, man labiau Danny mama kliuva, itartina ji man...
Beje, koks man fainas Danny ir Jo sokis buvo bigsmile.gif wub.gif Tas keistasis/linksmasis. Ir dar - nesupratau, ko ten visi ta Jo suknele gyre, nei ji itin grazi, nei ka biggrin.gif
Atsakyti
Aha, buvo jau chemistry ten, bet tikrai dar labai anksti juos suporuot, kuo labiau tempia serialuose juk tuo įdomiau, tada būna toks išlauktas įspūdis, o dabar... biggrin.gif
Kad ir kiek atrodo ta mama tokia nepatikima, aš jau ją išmečiau iš įtariamųjų sąrašo, kažkaip gana įrodymų, kad ne ji. Kai ji Danny klausė, kodėl paslepė visas tetos nuotraukas ir jis atsakė, kad nenori, jog jam kas nors primintų jo praeitį, nu taigi tikrąjai žudikei nereikėtų to aiškinti g.gif ir dar pas psichologę klausė, kokie sociopato požymiai, tai pradeda ji įtarti Danny...
Mane tai labiausiai sunervino ta vieta, kai Lacey parodė Danny voką kavinėj su pinigais... Tai nežinau, ar čia specialiai scenarijus toks, kad jie abu kvaili, ar čia mus kvailais laiko, kad mums normalu atrodys biggrin.gif maždaug: "žiūrėk, čia vokas kuris galbūt padės surasti žudiką, bet prieš atiduodant policijai imk tu pačiupinėk ir voką ir pinigus, kad tavo pirštų antspaudai liktų" doh.gif
O dėl suknelės, man irgi nekokia pasirodė, kaip iš kokių 90-tųjų ištraukta, Lacey buvo žymiai gražesnė ax.gif
Atsakyti
Joo, Lacey graziai atrode... Ta suknele su neriniais wub.gif Ir pati sukneles spalva wub.gif
Beje, kai Danny kaklaraisti mama riso, pagalvojau, kad velnias, is as nemokeciau uzrist biggrin.gif

Ai, kad ir kiek irodymu, vistiek man ta mama keista. Kazkokia neaiski g.gif Kazkaip neisidemejau - o nuo ko Danny tetis mire?
Atsakyti
Aš kaip tik pagalvojau atvirkščiai, kad ko čia nemokėt, du sykius apsukt ir užkišt biggrin.gif
O Danny tėtis tai iškrito girtas iš jachtos kiek pamenu, bet kūnas nebuvo rastas, tai čia tik ir prašosi teorijų, kad jis gyvas lotuliukas.gif
Bet dėl to voko, tai faktas, kad Danny negalėjo siųsti pinigų ir šantažuoti Reginos iš kalėjimo, tada ne jis ir žudikas turėtų būt, ar ne? Danny galėjo lengvai tą pakabuką nusegt nuo jos dar vakarėlio metu, kai ji jam korėsi ant kaklo g.gif
Atsakyti
Tada man ne tik mama, bet ir tetis neaiskus. Jauciu tikrai pasirodys, kad gyvas biggrin.gif
Bet prie visu situ teoriju niekaip nesirisa, kad Danny saugo Jo nuo tiesos g.gif

Tarkim Jo butu ta susidvejinus asmenybe, pati to nezinodama, butu zudike. Bet tai tada manau tai zinotu ir Jo tetis, vistik pats policininkas, tai manau nepaliktu dukters vienos su tokia beda... Jo mama pernelyg geriete atrodo, be to, Jo tevas irgi pastebetu keista zmonos elgesi. Pats Jo tevas... Kazkaip nemanau, kad tokiais dalykais uzsiiminetu, jaunas mergaites zudytu unsure.gif Kas cia dar is artimos Jo aplinkos g.gif Ai, Rico... Bet jei jis butu ir Danny tai zinotu, nemanau, kad taip maloniai, lyg niekur nieko bendrautu g.gif
O, berasydama dar viena teorija ismasciau biggrin.gif Tarkim Danny mama ir Jo tevas buvo meiluziai, ta nuzudytoji teta tai zinojo ir grasino pasakyt, todel Danny mama ja nuzude. O Danny prisieme kalte, kad tiesa neisaisketu ir neisirtu tevu santuoka bigsmile.gif Jo tevu taip pat. Bet tada Reginos mirtis cia visiskai ne prie ko unsure.gif
Atsakyti
Aš vis laukiu naujos serijos, kad kas nors paaiškėtų, bet kiekvieną kartą tik daugiau klausimų iškyla doh.gif Na, atrodo, kad visgi tėvas gyvas, nors ir nebegyvena tame bute, bet laiškas iš ten siųstas g.gif O gal Danny motina iš to adreso siuntė tuos pinigus?
O Rico iš tokio atstumo naktį tikrai negalėjo matyt, ką Danny mama išmetė į tvenkinį... Ir šiaip jis man vis labiau įtartinas tampa, kaip tą policininko lazdą rankose suko, na juk ne šiaip sau tokią detalę įdėjo seriale, kažkokia užuomina turi būti tai g.gif Dar įdomu, ar Danny tiesą mamai sakė, kad tą pakabuką rado savo spintelėj įkištą po Reginos mirties...
Atsakyti
"Tarkim Danny mama ir Jo tevas buvo meiluziai, ta nuzudytoji teta tai zinojo ir grasino pasakyt, todel Danny mama ja nuzude. O Danny prisieme kalte, kad tiesa neisaisketu ir neisirtu tevu santuoka Jo tevu taip pat. Bet tada Reginos mirtis cia visiskai ne prie ko "
O as dabar labiau tikiu sita teorija, tik atvirksciai biggrin.gif Ta prasme, kad Danny tetis (koks jo vardas keistas, nepamenu doh.gif ) buvo su Jo mama, teta suzinojo ir tetis ja nuzude bigsmile.gif Tik toliau man niekas neaisku... Kur Danny tevas, gyvas jis, ar ne, kas Reginai tuos pinigus siunte g.gif
Papildyta:
Beje, visa laika, kai Karen su Tess apsvaigusios ta vaza daze, galvojau, kad bus kazkas tarp ju blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti