Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų naujienos

user posted image





Šią savaitę kine peržiūrėjau du šios vasaros hitus:



Ugnies žiedą


user posted image


Žmogus iš plieno

user posted image

Kuo skiriasi nauji komiksiniai filmai nuo senųjų versijų? Naujuose pradedama derinti žanrai, scenos, temos, kurių ankščiau nebuvo. Labai gražiai veiksmo komiksiniai filmai sulieti su gyvenimiškomis dramomis, emocijomis. Nėra vien šaudo gaudo, o dėmesys jausmams, žmogaus vidui. Net filmavimo maniera kitokia. Ypač tą pastebiu Žmogus iš plieno. Paprastos gyvenimiškos scenos nufilmuotos labai meniškai, ne su holivudišku spindesiu.
Man asmeniškai labai sunku būti objektyviai, nes abejuose filmuose vaidima mano mėgstami aktoriai. Aš tokių vyrui grožiui neatspari lotuliukas.gif


Charlie Hunnam

user posted image

Henry Cavill

user posted image


Aš labai rekomenduoju, net kam nepatinka, iš pirmo žvilgsnio, veiksmo filmai.



Atsakyti
Mano paskutiniai matyti is naujausiu Gelezinis zmogus3 ir Olimpo apggultis.

Patiko abu, nors pirmasis kiek ilgokas, prailgo ji beziurint. Kino naujienose skaiciau interviu su Robert Downey Jr., kad cia greiciausiai paskutinis gelezinis zmogus su juo, jei bus kuriama daugiau daliu, tai jis jose nebevaidins.

Olimpo apgultis patiko labiau, labiausiai del G. Butler ir A. Eckhart, nors kai kurie triukai juriuos atlikinejo g. Butler ir buvo nerealus ir neitiketini, bet tokio zanro veiksmo filmus ziuriu logikos juose neieskodama smile.gif



Atsakyti
Idomiai skamba temos pavadinimas. Kinų naujienos. Pirma mintis į galvą šovusi, kad tema skirta kinų filmams. smile.gif Kitaip kiniečių smile.gif Nesikabinėju tiesiog užkliuvo. smile.gif
Paskutinis matytas filmas buvo "Vienas šūvis: Dvi kulkos" labai smagi ir juokinga komedija smile.gif Rekomenduoju.
"Pagirios velniai žinia kur" komedija irgi, be palyginus su kitomis dalimis silpnoka silpnoka. smile.gif , bet vistiek smagiai susižiūrėjo.
"Aš tokia susijaudinusi" dar viena komedija. Jei atvirai nelabai patiko ,bet buvo pora juokingu vietu. Kam patinka Almadovaro fimai pažiūrėkit. Kol kas tiek.

Atsakyti