Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIX Tema)

user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

Vakar paziurejau ''Глянец'' /2007/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=420519
videoclip
Фильм Глянец. Рецензия
Ирина Розанова

Apie mergina siuveja, kuri labai norejo 'prasimusti' из грязи в князи.
Palieka drauga, darba siuvykloje, ir isvaziuoja i Maskva.
Vieno turtuolio uzgaida- surasti jam mergina kuo panasesne i Catrin Denew. Jei jam tiks ir patiks pasiulyta mergina, tarpininkui liks padori sanderio suma.
Taip jis ja ir 'nusiperka' uz 1mln %.
Jos vaikinui sokas buvo kai jis pamate, kad jo seimininko kamabryje mergina jo (jis apsauginiu ten dirba).

Tai kas liecia jos tevus, tai jau man ten buvo перебор, persistengta.

Na aisku Ирина Розанова, Ольга Арнтгольц, Татьяна Арнтгольц jos kaip visada savame stiliuje. Ефим Шифрин sauniai vaidino, vos pazint.

user posted image


---------------------------------------------------
Laid Back's - Sunshine Reggae
user posted image
Atsakyti
Registruojuos.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 08 17, 11:53)
''Половинки'' (1 сезон) /2012/
''Право на любовь'' /2013/
''Глянец'' /2007/

aciu uz naujienas 4u.gif ir uz naujus namus 4u.gif laba vakara visoms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Visgi uz nuorodele.
Atsakyti
Мужчина во мне (2011). Ilgokas serialas, bet smagiai žiūrisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2013 08 18, 09:55)
Мужчина во мне (2011). Ilgokas serialas, bet smagiai žiūrisi  4u.gif

dekui uz rekomendacija 4u.gif

LABAS RYTAS visoms cool.gif
vakar pradejau ziuret_Икорный барон (2012)_apie gamtosaugininkus ir brakonierius 4u.gif aisku, yra ir meiles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2013 08 18, 09:55)
Мужчина во мне (2011). Ilgokas serialas, bet smagiai žiūrisi  4u.gif

drinks_cheers.gif Man jis ir visumoj neblogas buvo.Tik apie vidurį jau buvo stipriai nusipežėję ir norėjau trenkt,ale prakenčiau ir įveikiau visą smile.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Gero ziurejimo Sim@

Man labai patiko sitas kriminalinis filmas. I pabaiga tai apskritai karsta.gif pas mane kokie septyni zili plaukai atsirado ('šutka')
Nuo pirmos serijos kas vakara tvarkingai ziurejau po 2 serijas, tekdavo tik laukti kol kinozal'as ides, nes taip ir keldavo- tik po 2 serijas kasdien. Dabar net galvoju, kuris man labiau patiko- sitas ar Знахарь user posted image na ir negaliu sau atsakyti.
Patiko, kad vis naujai kriminalinei razborkei buvo skiriamos po 2 serijas jai issiaiskinti.
Patiko Збруев'o personazas (Алексей Зубков). Diktatorius, valdingas. Tinka jam toki vaidint.
Ir dar patiko, kad itampos siame filme per akis.

''Икорный барон'' /2013/
Трейлер-1
Анонс
Трейлер-2
http://kinozal.tv/de....php?id=1112057
Криминальный сериал-YouTube

user posted image
Atsakyti
''Четвёртый пассажир'' /2013/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1115664

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 08 18, 14:08)
Laba smile.gif Gero ziurejimo Sim@

Man labai patiko sitas kriminalinis filmas. I pabaiga tai apskritai karsta.gif pas mane kokie septyni zili plaukai atsirado ('šutka')
Nuo pirmos serijos kas vakara tvarkingai ziurejau po 2 serijas, tekdavo tik laukti kol kinozal'as ides, nes taip ir keldavo- tik po 2 serijas kasdien. Dabar net galvoju, kuris man labiau patiko- sitas ar Знахарь

jau siuniciu,po tokiu atsiliepimu jau 100 procentu zinau,kad patiks thumbup.gif
Atsakyti
Vakar iki isnaktu ziurejau ''Право на любовь (Бывшая жена)'' /2013/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1115303

Siltas, mielas filmas. Ir ta pagr. aktore man tokia visad stilinga.
Vyras buves mergisius, paliko ja pries 10 metu del kitos moters, veliau paliko ir ta kitaja moteri (ji susilauke dukters bet jam nepranese), jis gyvena jau su trecia. Ta antroji moteris zuvo ir paliko rasteli (dar bunant samoneje), kad savo dukra patiki jo pirmajai paliktajai zmonai. Si zmona gyvena tik darbu, jokio asmeninio gyvenimo, vnz karjeriste, valdinga gelezine moteris. Visi pavaldiniai darbe jos baisiai bijo, kaip sakoma ne vietoj nusiziovausi ir tu jau atleistas.
Vienu zodziu jai sokas (nes jai patiki ta mergaite), tam vyrui irgi sokas (staiga atsiranda 10-11 metu dukra), ir mergaitei irgi sokas (tevui 'spinduliuoja' tik negatyvumu).
Mergaites jie atiduot i vaiku namus nenori, bet rizika yra kad ja paims, nes si moteris vienisa (kad ir pasiturinti bet nesusituokusi), o jis darbo neturi ir gyvena nesusituokes su savo ta kita moterim.

Sio filmo pradzia man grynai primine kito filmo pradzia (ne lietuvisko)
Трейлер ''Предложение'' /2009/

user posted image


QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 08 18, 16:22)
zinau,kad patiks thumbup.gif

Jei patinka tokio zanro filmai, tai manau turetu patikti user posted image
Atsakyti