Įkraunama...
Įkraunama...

Sherlock

user posted image

user posted image

user posted image

Moderni sero Athuro Conanco Doyle'io knygų apie garsųjį detektyvą Šerloką Holmsą adaptacija. Ar kas nors žiūrite šį gėrį? smile.gif
Atsakyti
per kur ir kada eina?
Atsakyti
QUOTE(mistyly @ 2014 01 09, 21:28)
Ar kas nors žiūrite šį gėrį? smile.gif

Žiūrėjau per Fox kanalą. Įdomi adaptacija. Bet ne tiek įdomi, kad galėčiau žiųrėti n-tąjį kartą, kaip rusišką variantą su Livanovu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Amapatria @ 2014 01 10, 13:41)
per kur ir kada eina?

Vėl kartoja per LTV, sekmadienio vakarais.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 01 10, 20:12)
Vėl kartoja per LTV, sekmadienio vakarais.

Ar kažkas pasikeitė? Jau antrą sekmadienį jo nebėra unsure.gif
Atsakyti
Patinka, kaip tik 3 sezona paziurejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2014 01 21, 09:22)
Patinka, kaip tik 3 sezona paziurejau smile.gif

drinks_cheers.gif Man irgi. 3 perziurejau. O po to vel pirmus du pakartotinai smile.gif
Atsakyti
Tos kurios jau pažiūrėjo 3 sezoną, kaip manot, Moriartis tikrai gyvas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mistyly @ 2014 01 23, 19:36)
Tos kurios jau pažiūrėjo 3 sezoną, kaip manot, Moriartis tikrai gyvas?  ax.gif

Jei gyvas, tai kol kas neįsivaizduoju kaip bus galima jo prisikėlimą paaiškinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2014 01 23, 20:46)
Jei gyvas, tai kol kas neįsivaizduoju kaip bus galima jo prisikėlimą paaiškinti  bigsmile.gif

unsure.gif Ir as bandziau isivaizduot kokiu budu tai galejo atsitikti g.gif doh.gif
Atsakyti
Na, teoriškai juk mums parodė, kaip tai galėjo atsitikti. mirksiukas.gif

O jei rimtai, tai vėl du metus teks kankintis, kol išsiaiškinsim. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(R/K @ 2014 01 24, 19:29)
Na, teoriškai juk mums parodė, kaip tai galėjo atsitikti.  mirksiukas.gif

O jei rimtai, tai vėl du metus teks kankintis, kol išsiaiškinsim. doh.gif


Priminkit, ką ten parodė smile.gif Belaukdama naujų serijų tiek prisiskaičiau tų teorijų, kad jau maišosi ką rodė biggrin.gif

Tai jau tikrai doh.gif Pagailėtų fanų.

O kaip jums visoms naujausias sezonas? Man pirmi du fantastiški, o štai trečiasis šiek tiek nuvylė. Gal kad labai labai laukiau g.gif Taip būna, kai kažko labai lauki ir perdegi tuo laukimu. Pirma serija daugiau patiko, nei nepatiko, antroji visai nuvylė, va trečioji tai pranoko lūkesčius - atrodė, kad grįžo senos geros Šerloko dienos bigsmile.gif Reikės dar kartą sužiūrėti viską, gal dabar jau visos patiks biggrin.gif

Atsakyti
Man labai patiko šitas sezonas smile.gif Aišku jei ieškočiau minusų, tai tikrai rasčiau prie ko prisikabinti. Pvz.: bylos buvo silpnos, nebuvo didelės intrigos laukiant kol Šerlokas jas išnarplios ir nebuvo tokio "wow". Šitam sezone kūrėjai daugiau dėmesio kreipė į Šerloko ir Džono santykius. Antra serija man tuo ir patiko, buvo tiesiog gražu žiūrėti smile.gif
Skaičiau kad BBC norėtų ketvirto sezono jau per šias Kalėdas thumbup.gif

Čia šiaip lotuliukas.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti