Įkraunama...
Įkraunama...

Inspektorius Mažylis


Inspektorius Mažylis

Populiarus aktorius M. Jampolskis atlieka pagrindinį – nedidelio miestelio policijos inspektoriaus Andriaus Mažylio – vaidmenį.
Filme policininką visur lydi jo tarnybinis vokiečių aviganis, vardu Mažylis. Su šunimi į gimtąjį miestelį grįžęs dirbti Andrius po keleto metų,
praleistų policijos akademijoje, randa labai pasikeitusią aplinką: dabar čia viską valdo nusikaltėliai ir korumpuoti vietos valdininkai.
A. Mažyliui su bendravardžiu šunimi teks gerokai paplušėti, kad gimtinėje vėl viešpatautų tvarka ir ramybė.
Unikalu tai, kad pirmą kartą istorijoje žiūrovai bus kviečiami tapti šio filmo teisėjais, kurie nuspręs jo tolimesnį likimą. Ar filmas taps serialu?

user posted image

Straipsnis1
Straipsnis2
Straipsnis3

Atsakyti
kazkas baisaus... rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi visiškai nepatiko smile.gif Gal tegu geriau neberodo.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 01 18, 18:36)
Man irgi visiškai nepatiko smile.gif Gal tegu geriau neberodo.... biggrin.gif

Sutinku thumbup.gif Neidomus nei filmas nei jo turinys.
Atsakyti
Labai daug filme nelogiškų vietų, kas tikrai labai gadina žiūrėjimą. O gaila, nes aktoriai tikrai geri ir būtų visai įdomu. rolleyes.gif Apskritai, nelabai supratau, koks filmo žanras - komedija ar kas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 01 18, 20:48)
Labai daug filme nelogiškų vietų, kas tikrai labai gadina žiūrėjimą. O gaila, nes aktoriai tikrai geri ir būtų visai įdomu.  rolleyes.gif Apskritai, nelabai supratau, koks filmo žanras - komedija ar kas?  biggrin.gif

doh.gif drinks_cheers.gif
Irgi nesupratau ar reikia juoktis, ar reikia rimtai byla nagrineti biggrin.gif
Atsakyti
Ziurejau per tv playeri, tai viena vakara atsibodo ziureti, tai prisiminus po poros dienu siaip ne taip pabaigiau. Primityvus labai ir toks nuspejamas. O dar tiek aktoriu is ka tik pasibaigusiu Pasmerktu... Ir suo nors grazus, bet aktorius ne koks... smile.gif
Atsakyti
o aš pamaniau, kad tik man jis nepatiko
pasirodo tą naivumą ir nenaturalmą ne tik aš pastebėjau
Atsakyti