Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,




user posted image

user posted image


ziurim ir draugiskai diskutuojam toliau mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 04 vasario 2014 - 14:02
Man tas senovinis Kenanas jau toks juokingas, Dėdė simpatiškas. O dabar atvirkščiai Dėdė žiauriai senas, o Kenanas visai toks neblogas.
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 02 04, 14:06)
Man tas senovinis Kenanas jau toks juokingas,  Dėdė simpatiškas. O dabar atvirkščiai Dėdė žiauriai senas, o Kenanas visai toks neblogas.

toks neapsiplunksnaves vaikigalis biggrin.gif svarbu usai zelia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
vakar vis sukau galvą-kas išdavikas g.gif tai kažkodėl priėjau išvadą,kad tai bus nė vienas iš sėdinčių prie stalo g.gif manau,kad kažkas galėjo visai netyčia kur nors prasitarti,pvz,Ezelio tėvas g.gif nes reklamoje rodo,kai į tėvo dirbtuves eina kenanas...
QUOTE(inga v @ 2014 02 04, 16:06)
Man tas senovinis Kenanas jau toks juokingas, Dėdė simpatiškas. O dabar atvirkščiai Dėdė žiauriai senas, o Kenanas visai toks neblogas.

o man kaip tik dėdė toooks jau tikras bandičiukas,bet ne gaujos smegenys,o tik vykdytojas g.gif

praėjusioj temoj rimtai buvo pasakyta,kadišdavikė blondinukė ar tik spėjimas?
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 04, 16:04)

praėjusioj temoj rimtai buvo pasakyta,kadišdavikė blondinukė ar tik spėjimas?


rimtai

Vakar iki nakties ziurejau serijas i prieki, nu taip liudna pasidare sad.gif Bet uztat veiksmo bus nuo dabar per akis biggrin.gif

O Ali tai isvis superinis, nors isvazdos neturi, nors ir zudikas, bet turbut pats spalvingiausias ir fainiausias personazas sitam filme biggrin.gif
Atsakyti
Tai aš dabar biški nesusigaudžiau g.gif Tai Kenanas nėra Kenanas, tik brolio vardu pasivadino? Tai tas jaunas ūsočius nėra dabartinis Kenanas, o brolis? Nebesuprantu ką parašiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 02 04, 15:08)
Tai aš dabar biški nesusigaudžiau g.gif Tai Kenanas nėra Kenanas, tik brolio vardu pasivadino? Tai tas jaunas ūsočius nėra dabartinis Kenanas, o brolis? Nebesuprantu ką parašiau doh.gif

Jei gerai supratau, tai Kenanas yra Kenanas, o nuzude jo broli.
Taip ir nesupratau kas isdavikas sad.gif Pirmas atsistojo Ali.....
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 04, 15:29)
Jei gerai supratau, tai Kenanas yra Kenanas, o nuzude jo broli.
Taip ir nesupratau kas isdavikas sad.gif Pirmas atsistojo Ali.....

cia neissiaiskino kas isdavikas...
Papildyta:
QUOTE(daivuta @ 2014 02 04, 15:08)
O Ali tai isvis superinis, nors isvazdos neturi, nors ir zudikas, bet turbut pats spalvingiausias ir fainiausias personazas sitam filme  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O Cingizas kaip visada savo kaili gelbsti ir kitus pakisa, pats bjauriausias jis man, niekada nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 04 vasario 2014 - 15:58
Cingizas blink.gif ir dar butu Ali nudeje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 04, 16:58)
Cingizas blink.gif ir dar butu Ali nudeje  doh.gif


Cingizas pats uz save - kur jam patogiau, ten jis ir pasuka. Nors toliau ziurint pasirodys, kad Aisan jam tikrai rupi.
Atsakyti
nu jooooo..... netiketi posukiai unsure.gif tikra parsidaveliu seimynele doh.gif doh.gif
Atsakyti