Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

Dalyviai:

Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius
Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas
Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius
Katerina Voropaj ir Aidas Reklys
Mantas Wizard ir Agnė Oradauskaitė
Erika Vitulskienė ir Andrey Bekh
Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė
Daumantas Mikučionis ir Aida Rybalko
Petras Nausėda ir Alisa Miškovska
Stanislovas Buškevičius ir Ramunė Satkauskaitė
Justinas Lapatinskas ir Živilė Atkočiūnienė
Atsakyti
doh.gif
nežiūrėsiu vien dėl Erikos Vitulskienės, kažkaip nemėgstu, nežinau...
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2014 02 07, 16:22)
doh.gif
nežiūrėsiu vien dėl Erikos Vitulskienės, kažkaip nemėgstu, nežinau...

as irgi, noreciau kad pati pirma iskristu, gal tada ir paziureciau sita sou
Atsakyti
Che, o aš ruošiuosi žiūrėt tą šou. biggrin.gif
Neatbaidys jei ir bus kas nors man antipatiškas smile.gif Atbaidys jei neprofesionaliai šou bus sustyguotas biggrin.gif
Atsakyti
Ruosiuosi ziureti, nes tuo pat laiku anonsuojamas "Suolis" per tv3 visai nesudomino. Vitulskiene nors apsirengusi bus, o vat i Smorygina ir Cololo tik su trumpikem negaliu ziureti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 02 07, 17:13)
as irgi, noreciau kad pati pirma iskristu, gal tada ir paziureciau sita sou

matyt idealių ,ar bent taip manot ,figūrų esat?Na,o aš žiūrėsiu ir linkiu Vitulskienei kuo ilgiau išlikti...ne kaulų rinkiny yra esmė...o pačioj žmogaus esybėj.Pirmyn ,Erika ,nušluostyk nosis nors kai kam iš jų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 09, 16:55)
matyt idealių ,ar bent taip manot ,figūrų esat?Na,o aš žiūrėsiu ir linkiu Vitulskienei kuo ilgiau išlikti...ne kaulų rinkiny yra esmė...o pačioj žmogaus esybėj.Pirmyn ,Erika ,nušluostyk nosis nors kai kam iš jų... 4u.gif

Taip, bet... juk šokėjams ar čiuožėjams dėl gražesnių numerių reikia ir kilnoti savo partneres, tai tiesiog pastoviai jos partnerių ir jų stuburų gaila ax.gif Jos vietoje, arba susikūdinčiau, kas tikrai manau yra įmanoma, nes jei svoris būtų nuo širdies ar kitų bėdų, tai nė nedalyvautų tokiuose projektuose, nes kitaip tai ta jos pora tik gailestį sukelia ir tikrai net nenorą žiūrėti. Be to, ir nėra ji lanksti ir gyva labai. Pamenu kai tarkime dalyvavo Joana Bartoškienė ar kaip ji ten tiksliai, tai ji nors ir daug vyresnė ir ne kaulų rinkinys, bet uch kaip judėjo, o Erika tuo tarpu... rolleyes.gif
Atsakyti
Erika kviečiama grynai tam, kad būtų neva įdomiau stebėti projektą ir keltų reitingus. Aišku, ji pati sutinka dalyvauti, bet kam iš savęs pajuoką daryti...? Pamenu, kai rodė šokius, man jos net gaila būdavo, kažkaip nejauku už kitą. Norint šokti/čiuožinėti ar užsiimti kokia kita veikla - televizija nebūtina, galima tai kuo puikiausiai daryti savarankiškai, kai įtariu jai ir galimybės tikrai visos yra. Žiūrėti į storas mėtomas leškutes abejoju, ar daugeliui malonu, o kam tyčiotis iš žmogaus, tai nesuprantu.
Atsakyti
Kažkaip neveža. Matyt, atsižiūrėjau visų šokių projektų.
Atsakyti
Labai maža aikštelė, taip ir atrodo kad čiuožėjai išlėks už ribų biggrin.gif Komisija normali būtų jei ne Rūta, kažkaip ne vietoj ji ten. blush2.gif
Atsakyti
o man pirmieji sokiai tikrai ispudi paliko, ziurejau ir zavejausi. Ne nedvejodama ir toliau stebesiu si projekta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 02 09, 20:45)
Labai maža aikštelė, taip ir atrodo kad čiuožėjai išlėks už ribų  biggrin.gif Komisija normali būtų jei ne Rūta, kažkaip ne vietoj ji ten.  blush2.gif

Rutos kaip teisejos komentarai tikrai ne vietoj kai kurie g.gif Kolkas labiausiai patiko Vaida ir Katerina 4u.gif
Atsakyti