Įkraunama...
Įkraunama...

Šuolis

Kaip jums šis projektas? Ką palaikote? smile.gif

Jums neatrodo, kad truputėlį pertempia gumą ten?

Be to, kai kurie dalyviai jau po pirmos laidos nebenori dalyvaut projekte...
Atsakyti
Ai, reklamą darosi mergaitė su tokiais savo pareiškimais smile.gif Bijo aukščio, vandens, tai ko išvis ten eit.. bet kai reklama svarbiau, tai taip ir gaunasi smile.gif

O man visai patiko šou, tik labai į akis krenta tos pauzės kol dalyviai ruošiasi šokti į vandenį.
Atsakyti
Man visai ir patiko sou smile.gif
Man ir uzkliuvo tas pasiruosimas kol isoka i vandeni, ypac kai buvo paprasti suoliai.
Na ir dar erzina tokie dalyviai kaip Kazlauskiene kur nesugeba net i vandieni isokti, t.p. ir Salciute. doh.gif
Atsakyti
Tiek reklamavo, o gavosi pššš. 3 valandas truko laida, kad nušoktų 12 dalyvių. Kiek laiko trunka nušokti nuo tramplyno?
Žodžiu kaip sako liaudis: "Iš didelio debesies, maža lietaus"
Atsakyti
nesupratau ,tai Kazlauskiene nesoko ? Pries reklama parode ,kad soks,o po reklamos jau Burlinskaite kviecia..... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanku: 15 vasario 2014 - 14:41
Nu kam tą Gražulį į laidą kišt? doh.gif doh.gif doh.gif Anonse: "Už Lietuvą vyrai!" doh.gif Net nupurtė
Atsakyti
QUOTE(Wierra @ 2014 02 16, 20:27)
Nu kam tą Gražulį į laidą kištdoh.gif  doh.gif  doh.gif Anonse: "Už Lietuvą vyrai!"  doh.gif  Net nupurtė


nesuprantu ir as doh.gif bet matomai reikia laidom tokiu adaptuotu, gal galvoja, kad juokingas jis, nesuprantu g.gif
Atsakyti
kam tas kvėkšna buvo atneštas į šuolį???
Atsakyti
Gaila, kad krito Smoriginas, vertesnė krist buvo Šalčiūtė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 02 17, 15:01)
Gaila, kad krito Smoriginas, vertesnė krist buvo Šalčiūtė unsure.gif

Galėjo abu kristi rolleyes.gif Nors jei kalbant apie pačius šuolius, tai Smoriginas visa galva aukščiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wierra: 17 vasario 2014 - 21:16
QUOTE(Wierra @ 2014 02 17, 23:15)
Galėjo abu kristi  rolleyes.gif Nors jei kalbant apie pačius šuolius, tai Smoriginas visa galva aukščiau drinks_cheers.gif

Smoriginas ir man geriau šuolius atlieka. Šią laidą buvo neblogų šuolių. Patiko Meškauskų ( nors šiaip man Deivydas nepatinka), Kazakevičiaus, Straleckaitės šuoliai. Daugiau tikėjausi iš Cololo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obe: 18 vasario 2014 - 19:25
Na man tai Cololo patinka thumbup.gif Maladiec biggrin.gif
Atsakyti