Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d


user posted image

Tema, toms kurios ziuri nuo rugsejo men. 4u.gif

Pasakojant i prieki - teksta pazymeti geltonai


user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 06 balandžio 2014 - 17:23
Tesiam tema 4u.gif 4u.gif
QUOTE(mickute7 @ 2014 04 06, 18:09)
As tai jau supratau, kad ji kaip ir  mire  unsure.gif

labai gaila, jei taip..as galvojau, kad ji atsigaus dar po to insulto..
bet matyt, ja antras istiko, kai Hiurem leptelejo, kad eina Hatidzei pasakyti apie Ibrahimo isdavyste. Kazkaip galejo Hiurem ir susilaikyti kazkaip, nesupratau, ji tycia taip padare ar tiesiog nepagalvojo, kad tokios pasekmes bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 06 balandžio 2014 - 20:23
gal ir nepagalvojo g.gif nemanau, kad norejo kaip cia geriau pasakius - galutinai pribaigt
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 04 06, 17:19)
nesuprantu,kaip žiūrėt serijalą,jei pagrindinė veikėja nepatinka g.gif ....man būtyų nusispjaut...O aš žiūriu ne iš savo varpinės...tiesiog pasirinkau Hiurem ir varau su ja...visai nepainiodama savo gyvenimo sampratos su tų laikų samprata....Man Hiurem thumbup.gif ,Mahi.. blush2.gif Ibrahim schmoll.gif ,ir nevaržau savęs mūsiškos moralės principais, norėdama jų šiam serijale

drinks_cheers.gif
Man Hiurem ir kaip moteris ir kaip aktore labai patinka ir labai grazi{bent jau man} thumbup.gif
O Mahi nu nepatinka ji man ,tokia falsyva...nezinau kodel ,bet jauciu jai antipatija {matyt labai i seriala isijautus biggrin.gif }

Tai Valide kaip supratau kaput ane? g.gif
Atsakyti
As ir visomis keturiomis uz Hiurem thumbup.gif thumbup.gif nors ir per kitu galvas tongue.gif jei ne ji, tai per ja liptu kitos ax.gif Ji bent mokejo uz save ir vaikus pastoveti.
Atsakyti
Aš tai supratau, kad Hiurem specialiai pasakė taip Validė, kad pribaigtų ją g.gif



O labiausiai noriu pamatyt, kokia reakcija bus Ibrahimo, kai supras, kad Hiurem žino apie jį ir Nigar biggrin.gif Man labai patinka, kaip jie šneka tarpusavyje, vis įkasdami vienas kitam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 07 balandžio 2014 - 05:59
QUOTE(Alekto @ 2014 04 07, 06:57)
Aš tai supratau, kad Hiurem specialiai pasakė taip Validė, kad pribaigtų ją g.gif
O labiausiai noriu pamatyt, kokia reakcija bus Ibrahimo, kai supras, kad Hiurem žino apie jį ir Nigar biggrin.gif Man labai patinka, kaip jie šneka tarpusavyje, vis įkasdami vienas kitam biggrin.gif

as galvojau bent iskaudint norejo,parodyt kad tu gali bejege, o as va eisiu ir darysiu tvarka tavo seimoje

Jo, tie namiokai man ir patinka drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man ir Hiurem pati paciausia thumbup.gif ,moka uz save ir vaikus kovoti.
O man atrodo,kad ji nenorejo validei pakenkti,tik gal padet,kad greiciau suzlugdyti Ibrahima ,tAIP MASTAU doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 04 07, 10:15)
as galvojau bent iskaudint norejo,parodyt kad tu gali bejege, o as va eisiu ir darysiu tvarka tavo seimoje

Jo, tie namiokai man ir patinka  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Kol ji dar darys tvarka tai ... kol kas dar ja ,,tvarkys,, ir kartais taip skaudziai
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2014 04 06, 21:21)
Tesiam tema  4u.gif  4u.gif

labai gaila, jei taip..as galvojau, kad ji atsigaus dar po to insulto..
bet matyt, ja antras istiko, kai Hiurem leptelejo, kad eina Hatidzei pasakyti apie Ibrahimo isdavyste. Kazkaip galejo Hiurem ir susilaikyti kazkaip, nesupratau, ji tycia taip padare ar tiesiog nepagalvojo, kad tokios pasekmes bus  g.gif


as tai galvoju, kad tikrai ne specialiai ji leptelejo, kadangi jau visi ateina su ja pasisneket, na ir ji atejo pasipasakot ka suzinojo g.gif bet jei Daje pasakys, kad po jos pokalbio motinele mire, tai Hiurem bus nelabai kokie reikaliukai doh.gif

QUOTE(mickute7 @ 2014 04 06, 23:28)
As ir visomis keturiomis uz Hiurem  thumbup.gif  thumbup.gif  nors ir  per kitu galvas  tongue.gif  jei ne ji, tai per ja liptu kitos  ax.gif  Ji bent mokejo uz save ir vaikus pastoveti.


Man del to Hiurem ir patinka, ji pati turi galva ir ja vadovaujasi, pati kovoja uz save ir vaikus, kaip ir Valide pasake Mahidevran, kad jos skiriasi tuo, kad Hiurem savo galva viska daro, o ta kitu, nes Mahidevran visa gyvenimeli motineles sijono laikesi, dabar kai sunus uzaugo uz jo laikosi, man ji tokia kaip nepilnaverte asmenybe, kaip kokia gyvate, sedi uzantyje, bet vis iskisa galva kam nors ikasti smile.gif O siaip jei jau kaip kazkas iesko blogu ir geru personu, nors man ten jos visos vienodai blogos/geros, ir nei vienos nepriskirciau gerietei, tiksliau priskirciau - ta pirma Sultono zmona, bent jau kolkas ja galima ivardinti kaip "geriete" biggrin.gif o siaip kaip kazkas jau rase, si seriala ziurient nereikia painioti siu dienu morales su anu laiku morales normom, ten zudyti, kenkti reiske isgyvenima - norejai gyvent - ta ir darei smile.gif

QUOTE(Alekto @ 2014 04 07, 06:57)
Aš tai supratau, kad Hiurem specialiai pasakė taip Validė, kad pribaigtų ją g.gif
O labiausiai noriu pamatyt, kokia reakcija bus Ibrahimo, kai supras, kad Hiurem žino apie jį ir Nigar biggrin.gif Man labai patinka, kaip jie šneka tarpusavyje, vis įkasdami vienas kitam biggrin.gif


sito laukiu ir as thumbup.gif

QUOTE(GITALE @ 2014 04 07, 09:54)
Kol ji dar darys tvarka tai ... kol kas dar ja ,,tvarkys,, ir kartais taip skaudziai


nuliudinot verysad.gif tikejausi, kad jau ateis Hiurem aukso amzius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 07, 11:24)
epriskirciau gerietei, tiksliau priskirciau - ta pirma Sultono zmona, bent jau kolkas ja galima ivardinti kaip "geriete" :]

oi pamatysit kokia ji "geriete" ateityje, visa ta triju sutve hatidze,mahi,ir giulfem tai bus vienas gyvaciu lizdas kurios kaipo imanydamos kenks hiurem
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 04 07, 11:15)
oi pamatysit kokia ji "geriete" ateityje, visa ta triju sutve hatidze,mahi,ir giulfem tai bus vienas gyvaciu lizdas kurios kaipo imanydamos kenks hiurem


tai ir rasiau, kad kolkas ji geriete, o kas veliau bus -pamatysim, nors sakau man ten jos visos vienodai geros/blogos, nei vienos neisskirsciau kaip geresnes/blogesnes uz kita smile.gif
Atsakyti