Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2014 (7)

user posted image
59-tasis Eurovizijos dainų konkursas 2014 vyksta Danijos sostinėje Kopenhagoje

(Tai trečias kartas, kai šalis rengia Eurovizijos dainų konkursą, paskutinį kartą tai buvo 2001 m.
Tuomet grupė „Skamp“ laimėjo 13-ąją vietą Eurovizijos dainų konkurse Kopenhagoje)


Danija teisę rengti Eurovizijos dainų konkursą iškovojo po

Emmelie de Forest pergalės su daina „Only Teardrops“ 2013 m.

user posted image
„Eurovizijos“ scenoje gegužės mėnesį II pusfinalyje Lietuvai atstovavo
Vilija Matačiūnaitė su savo kurta daina „Attention“ .

Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė nepateko į „Eurovizijos“ finalą

user posted image
2014 m. Eurovizijos I pusfinalis - gegužės 6 d.
II pusfinalis - gegužės 8 d.
Finalas – gegužės 10 d.
___________________________________________
Finalo dalyvių pasirodymų eilės tvarka:

Ukraina; Baltarusija; Azerbaidžanas; Islandija; Norvegija; Rumunija; Armėnija; Juodkalnija; Lenkija; Graikija; Austrija; Vokietija; Švedija; Prancūzija; Rusija; Italija; Slovėnija; Suomija; Ispanija; Šveicarija; Vengrija; Malta; Danija; Nyderlandai; San Marinas; Jungtinė Karalystė.
Atsakyti
Žinot, truputį nurimus emocijoms pagalvojau, kad tie tiesmukiški Vilijos pasisakymai tiesiog kyla iš laaaabai didelio nusivylimo. Žinoma, galim dabar reikalauti iš jos brandumo, super protingų pasisakymų ir pan., bet kas iš to, kad eilinį kartą pakritikuosime? Nieko. Kitais metais bus kita EV ir taip toliau... Tik va, kas man neduoda ramybės: Vilija juk nebuvo viena. Ji buvo su komanda. Gali būti, kad ten buvo kažkokių nesutarimų... Nežinau, čia gal man susidarė toks įspūdis lyginant kitus mūsų kartus EV...
Tik dar kartą galiu pasakyti, kad kartais pagalvoju, ar išvis verta Lietuvai dalyvauti EV, jei vos ne visada kyla tokios audros, kad tas blogai, anas blogai, na, paskaičius komentarus delfyje ir kitur, susidaro įspūdis, kad įvyko vos ne tragedija, o Vilija - kažkokia absoliuti blogietė...
Ir tas purvo pylimas jau buvo dar iki vakar dienos... Taigi jei jau išsirinkome - tai palaikykime, o kam nepatinka (visiems niekada neįmanoma patikti) - reiškite savo nuomonę ir kritiką, bet pagarbiai ir argumentuotai. Na, bent aš taip suprantu...
Atsakyti
Man tai atrodo, kad Vilijai visas vidus kraujuoja. Cia jos daina, jos vaikas, atrinktas, ja buvo patiketa, pasitiketa, delioji, tiki, stengiesi, lipdai - ir viskas velniop, uz borto, durys uztrenktos. Manau, stipriai susvyravo jos pasitikejimas savimi, kaip kureja, kad ji gali sukurti kazka, kas patinka zmonems, ne tik lietuviams, bet ir placiau. Viduje dabar turetu būti gerokas chaosas...
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 05 09, 14:31)

Ir tas purvo pylimas jau buvo dar iki vakar dienos... Taigi jei jau išsirinkome - tai palaikykime, o kam nepatinka (visiems niekada neįmanoma  patikti) - reiškite savo nuomonę ir kritiką, bet pagarbiai ir argumentuotai. Na, bent aš taip suprantu...

drinks_cheers.gif kiekvienais metais tas pats doh.gif tai daina eilinė, neįdomi tai dar kas. O šiais metai išsiuntėm kažką naujo, orginalaus, bet vistiek negerai blink.gif Lietuviai (aišku ne visi) tiesiog nepalaiko savo atstovo, iškart prasideda: vėl būsim paskutiniai, apsijuoksim prieš visą Europą, net į finalą nepateksim ir t.t.....
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 05 09, 13:37)
Man tai atrodo, kad Vilijai visas vidus kraujuoja. Cia jos daina, jos vaikas, atrinktas, ja buvo patiketa, pasitiketa, delioji, tiki, stengiesi, lipdai - ir viskas velniop, uz borto, durys uztrenktos. Manau, stipriai susvyravo jos pasitikejimas savimi, kaip kureja, kad ji gali sukurti kazka, kas patinka zmonems, ne tik lietuviams, bet ir placiau. Viduje dabar turetu būti gerokas chaosas...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 05 09, 15:37)
Man tai atrodo, kad Vilijai visas vidus kraujuoja. Cia jos daina, jos vaikas, atrinktas, ja buvo patiketa, pasitiketa, delioji, tiki, stengiesi, lipdai - ir viskas velniop, uz borto, durys uztrenktos. Manau, stipriai susvyravo jos pasitikejimas savimi, kaip kureja, kad ji gali sukurti kazka, kas patinka zmonems, ne tik lietuviams, bet ir placiau. Viduje dabar turetu būti gerokas chaosas...


drinks_cheers.gif

Va va, aš būtent tą vakar dar prieš užmigdama pagalvojau, kad jai turėtų dabar būti labai sunku, nors žinoma, ji to nenori parodyti, turi šypsotis ir sakyti, kad viskas ok ...
Gal iš čia tas toks jos atžarumas... Praeis kelios dienos ar net savaitės ir ji jau kitomis akimis turbūt įvertins kas buvo ir kodėl taip... g.gif

Beje, būrėjai budraitytei ar kokia ten jos pavardė reikėtų slėptis po lapais pripaisčius apie patekimą į finalą ir užėmimą net gana aukštos vietos... doh.gif

O dar kiek pamenu, kai važiavo Pojavis, visi būrėjai ir raganos teigė, kad šitas tai jau niekaip į finalą nepapuls.... biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 05 09, 14:49)
Beje, būrėjai budraitytei ar kokia ten jos pavardė reikėtų slėptis po lapais pripaisčius apie patekimą į finalą ir užėmimą net gana aukštos vietos...  doh.gif
O dar kiek pamenu, kai važiavo Pojavis, visi būrėjai ir raganos teigė, kad šitas tai jau niekaip į finalą nepapuls....  biggrin.gif

As isvis nesuprantu tu bureju afisavimosi visais imanomais gyvenimo klausimais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 05 09, 13:51)
As isvis nesuprantu tu bureju afisavimosi visais imanomais gyvenimo klausimais. doh.gif

Nagi klientų reikia biggrin.gif

O man vakar patiko Vilijos pasirodymas, mano ne tokia išlavinta klausa, kaip Montevertės, gal dėl to biggrin.gif O šiaip nustebau, kad į finalą nepateko Izraelis, rumunų daina nepatiko, eilinis, niekuo neišsiskiriantis popsas, gruzinų daina išvis kažkoks nesusipratimas. Euroviziją žiūrėjom su 8 metų dukryte, tai jai labiausiai patiko lenkės
hihihi.gif

Beje, balsavau už lietuvaičius sms-u, jokio patvirtinimo negavau g.gif Kažkas čia minėjo, kad galima buvo balsuot tik skambučiais, o tai kodėl parašyta, kad galima ir sms balsuot, žodžiu, neskaidru kažkaip
Papildyta:
Ir kada galų gale tą sm sutvarkys wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2014 05 09, 15:12)
Beje, balsavau už lietuvaičius sms-u, jokio patvirtinimo negavau g.gif Kažkas čia minėjo, kad galima buvo balsuot tik skambučiais, o tai kodėl parašyta, kad galima ir sms balsuot, žodžiu, neskaidru kažkaip

Ten apie UK rase, kad tik telefonu galima buvo. Bet as i savo sms atsakymo negavau.
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 05 09, 14:31)
Žinot, truputį nurimus emocijoms pagalvojau, kad tie tiesmukiški Vilijos pasisakymai tiesiog kyla iš laaaabai didelio nusivylimo.

Tai čia faktas, bet vis tiek nekaip atrodo, kai kalba lyg įsižeidusi mažvaikė.
Atsakyti
Manau, jai dabar dzin, kas kam kaip atrodo. Man irgi butu dzin. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 05 09, 15:16)
Manau, jai dabar dzin, kas kam kaip atrodo. Man irgi butu dzin. biggrin.gif

Nemoka pralaimėt ir tiek. Tas "dzin" tai tik apsimestinis.
Atsakyti