Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVI Tema)

Diskutuojame, rekomenduojame, siūlome premjeras, sekame naujienas
user posted image
user posted image
Atsakyti
ErikaN,va cia galima visas 12 seriju perziureti 4u.gif

Ма-моч-ки! / Ой, мамочки! ( 2012)

http://filmix.net/61...ochki-2012.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 18 gegužės 2014 - 14:38
Sveikos 4u.gif
Visgi, spartuole, saunuole... aciu 4u.gif
Kadangi isgyret Sklifa, tai ir as pradejau... zinoma nuo pirmo sezino... patinka... aciu 4u.gif
Atsakyti
Сегодняшняя премьера

''Испытательный срок (21 день)'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1214128

user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif

Ačiū Visgi už naujus namus 4u.gif


QUOTE(Visgi @ 2014 05 17, 18:45)
Niu ką panos, jamam? bigsmile.gif
''Папа для Софии'' /2014/

Pažiūrėjau, visai nieko. Lengvas toks, nuspėjamas siužetas. Glafirai labai nepasisekė, nu bet ką jau čia padarysi bigsmile.gif Дьяченко daktaras - gerai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 05 18, 14:47)
Pažiūrėjau, visai nieko. Lengvas toks, nuspėjamas siužetas. Glafirai labai nepasisekė, nu bet ką jau čia padarysi bigsmile.gif Дьяченко daktaras - gerai žiūrisi wub.gif
Ir aš vakar žiūrėjau. Tiesą pasakius laukiau to momento, kada jis jau ten pagaliau pasirodys. Va nuo ten man buvo įdomiau smile.gif
Na bet tikrai, daktaru jam tinka...
Tik jau koks griežtas, grėsmingas, ir jau kaip pasakys ką, tai kaip atkirsta, taškas ir viskas. Beveik neperkalbamas.
Bet vis tiek aš niekaip negaliu jo įsivaizduot kokio tai labai įsimylėjelio amplua, nors užmušk, bandau ir taip ir anaip, kaip neišeina taip neišeina schmoll.gif
Va bijot tokio tai galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 05 18, 14:58)
Ir aš vakar žiūrėjau. Tiesą pasakius laukiau to momento, kada jis jau ten pagaliau pasirodys. Va nuo ten man buvo įdomiau smile.gif
Na bet tikrai, daktaru jam tinka...
Tik jau koks griežtas, grėsmingas, ir jau kaip pasakys ką, tai kaip atkirsta, taškas ir viskas. Beveik neperkalbamas.
Bet vis tiek aš niekaip negaliu jo įsivaizduot kokio tai labai įsimylėjelio amplua, nors užmušk, bandau ir taip ir anaip, kaip neišeina taip neišeina schmoll.gif
Va bijot tokio tai galima biggrin.gif

tongue.gif Ir man tik nuo to momento pasidarė įdomu tongue.gif Gaila kad taip ir neparodė tų hmmm...jausmų užsimezgimo ir kaip ten buvo, o iškart jau ir gyvena kartu g.gif
Nu kas tiesa tai tiesa, tokio bijoti galima doh.gif Labai jau grėsmingas ir milžiniškas doh.gif Jau maniškis Žaliaakis крупный мужчина, bet šitas musiau dvigubai doh.gif
O ar yra kokis filmas, kur jis būtų "kokio tai labai įsimylėjelio amplua"?
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 05 18, 15:05)
Gaila kad taip ir neparodė tų hmmm...jausmų užsimezgimo ir kaip ten buvo, o iškart jau ir gyvena kartu g.gif

Nu kas tiesa tai tiesa, tokio bijoti galima doh.gif Labai jau grėsmingas ir milžiniškas doh.gif
Jau maniškis Žaliaakis крупный мужчина, bet šitas musiau dvigubai doh.gif

O ar yra kokis filmas, kur jis būtų "kokio tai labai įsimylėjelio amplua"?
Va va, ir aš apie tą patį, žiūriu kad jau kartu jiedu, galvojau kiba praleidau ką biggrin.gif

Uždarius vienam kambary su tokiu, tai ką aš žinau biggrin.gif Bijotum ir krustelt

Cha, šito paties va irgi norėjau klaust, nes niekaip negaliu prisimint (nors ir nepraleidžiu progos filmus su jo vaidyba), gal nebent galėtų mums pasufleruoti pvz kokia Tekšė bigsmile.gif

Galėtų jis ir daugiau tokiose filmuose pasimajačint, tinka jam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 05 18, 15:46)
Va va, ir aš apie tą patį, žiūriu kad jau kartu jiedu, galvojau kiba praleidau ką biggrin.gif

Uždarius vienam kambary su tokiu, tai ką aš žinau biggrin.gif Bijotum ir krustelt

Cha, šito paties va irgi norėjau klaust, nes niekaip negaliu prisimint (nors ir nepraleidžiu progos filmus su jo vaidyba), gal nebent galėtų mums pasufleruoti pvz kokia Tekšė bigsmile.gif

Galėtų jis ir daugiau tokiose filmuose pasimajačint, tinka jam ax.gif

biggrin.gif Nu, jeigu nebūtum ko prisidirbus, tai nereiktų bijoti lotuliukas.gif

Tekše. aūūū!!! Laukiam informacijos ax.gif ax.gif

Yra koks tai Две сестры , gal verta paveizėt? Ten mačiau ir meilės yra, tai gal bus kas nors panašaus į tą amplua bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2014 05 18, 10:33)
O tu matei,kad kinozale jau deda PPS antra sezona?

man atrodo,kad as dar pirmo sezono nesu maciusi cool.gif

Aciu uz namus 4u.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 05 18, 15:05)
O ar yra kokis filmas, kur jis būtų "kokio tai labai įsimylėjelio amplua"?
Prisiminiau. Yra.
Pameni tą žiūrėtą

Премьера сериалa
Вероника. Потерянное счастье 2012

Na kur jis apiformina visus dokumentus
ir tampa teisėtu globėju
tos maištingos paauglės Vieronikos,
o ten žiū ir daugiau šis tas įsiplieskia...
Tai labiau nei šitam seriale man rodos
niekur labiau ir nėra jo tokio jausmingo.
Bent jau man taip atrodo, kiek pamenu.
Čia tai toks suminkšėjęs konkrečiai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 05 18, 16:40)
Prisiminiau. Yra.
Pameni tą žiūrėtą

Премьера сериалa
Вероника. Потерянное счастье 2012

Na kur jis apiformina visus dokumentus
ir tampa teisėtu globėju
tos maištingos paauglės Vieronikos,
o ten žiū ir daugiau šis tas įsiplieskia...
Tai labiau nei šitam seriale man rodos
niekur labiau ir nėra jo tokio jausmingo.
Bent jau man taip atrodo, kiek pamenu.
Čia tai toks suminkšėjęs konkrečiai biggrin.gif

user posted image

Mmmm..... Žinau tą, bet nesiryžau žiūrėti....Šitiek serijų doh.gif doh.gif doh.gif Dar yra ir Вероника. Беглянка. O gal rizikuoti g.gif
Atsakyti