Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta, 3 tema


user posted image
Atsakyti
aciu uz tema 4u.gif , o dar labiau uz viena mylimaiusiu nuotrauku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 28, 14:10)
Jetau jetau, jau vos istrauke Kerima del Vuralo mirties, gi galejo likti nekaltai sedeti, bet vis tiek grasina visus uzmusti doh.gif
Man filme negraziai padaryta Vuralo mirtis. Jei Kerimas gerietis, o Mustafa blogietis, tai Kerima issukam, o Mustafa dar iklampinam. Gi Kerimas dave Vuralaui i galva kaip reikalas, o Mustafai tik taip nustiko, kad Vuralas nukrito galva i akmeni. Geriau K butu pribaiges Vurala, nu bet cia filmas, negali gi Kerimas buti zudikas, nors musasi uz M daugiau. Neteisybe kazkokia schmoll.gif

Arba kaip Kerimas F prie policijos tempe uz parankes: einam einam.. Patampytu mane taip doh.gif Arba: draudziu eiti vienai is namu doh.gif Taip kalba mylintis vyras? Sakytu, kad tu man rupi, nenoriu, kad eitum. O cia draudzia schmoll.gif Ir tie ju pokalbiai ne tik negraudina, bet ir nervina, nes negaliu jo pakesti. Va taip ir nemyliu as Kerimo tongue.gif
Mukades su Denis drauges smile.gif abi manes neerzina ax.gif
Paskutiniu metu kelias serijas ziurejau prabegom, Hadzer laisko isvis negirdejau.

man atrodo, kad K jauciat tokia didele antipatija, kad ir ka jis bedarytu, netiks Jums biggrin.gif
siaip manau, vienas dalykas primust ar susimust, o kitas uzmust..o M niekas neklampintu, jei nebutu buves bailys ir butu prisipazines, juk netycinis nuzudymas, butu issuke advokatai greiciausiai..bet ne, jam geriau bet kokiom priemonem sveika kaili isnest, nesvarbu, kad K nekaltas sedetu, kad atkalbinedamas Meltem neduot parodymu, pakenks F byla.. deja, Mustafa svarbiausias Mustafa..
tuo ir skiriasi nuo karstakosio K, kuris stoja piestu uz F..o "draudziu" as ir lt vertime is K negirdejau.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 15:31)
aciu uz tema 4u.gif , o dar labiau uz viena mylimaiusiu nuotrauku wub.gif

drinks_cheers.gif man ir wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Man filme negraziai padaryta Vuralo mirtis. Jei Kerimas gerietis, o Mustafa blogietis, tai Kerima issukam, o Mustafa dar iklampinam. Gi Kerimas dave Vuralaui i galva kaip reikalas, o Mustafai tik taip nustiko, kad Vuralas nukrito galva i akmeni. Geriau K butu pribaiges Vurala, nu bet cia filmas, negali gi Kerimas buti zudikas, nors musasi uz M daugiau. Neteisybe kazkokia 


Tikriausia čia jau karma, blogiems žmonėm (Mustafa) blogi dalykai atsitinka, geriems (Kerimas) geri mirksiukas.gif

O tai už ką Jūs taip Kerimo nemėgstat? Mano jis irgi nėra mylimiausias aktorius, bet kažkaip aš jo šiame vaidmenyje nematau vien tik neigiamo, eilinis vyrukas jis čia man su savo teigiamom ir neigiamom savybėm...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 28 rugpjūčio 2014 - 15:05
O ko cia mustafa toks gerietis su hadzer? Toks jausmas, kad apsimetineja.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 08 28, 14:50)
man atrodo, kad K jauciat tokia didele antipatija, kad ir ka jis bedarytu, netiks Jums  biggrin.gif
siaip manau, vienas dalykas primust ar susimust, o kitas uzmust..o M niekas neklampintu, jei nebutu buves bailys ir butu prisipazines, juk netycinis nuzudymas, butu issuke advokatai greiciausiai..bet ne, jam geriau bet kokiom priemonem sveika kaili isnest, nesvarbu, kad K nekaltas sedetu, kad atkalbinedamas Meltem neduot parodymu, pakenks F byla.. deja, Mustafa svarbiausias Mustafa..
tuo ir skiriasi nuo karstakosio K, kuris stoja piestu uz F..o "draudziu" as ir lt vertime is K negirdejau.. g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
beje siandieninej serijoj Mustafa irgi savo sliliuj: Chadzer kaltina, kad, matai, cia viskas per ja. doh.gif Jis tai avinelis nekaltas. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 28 rugpjūčio 2014 - 15:08
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 13:31)
Na tai turi juk but blogietis kazkas biggrin.gif
beje, as kadangi per Lnk retai matau, tai nzn kaip ten tiksliai viska vercia, bet kiek kur ziurejau, niekada negirdejau, kad jis su Fatmagul kalbedamas sakytu "draudziu".  g.gif, nes jei taip sakytu, tai netikiu, kad Fatmagul uz tokiu zodzius jo nepaburnotu. Beje, sutinku, kad gali aktorius ar personazas nepatikt, bet, jeigu Kerimas nemyli Fatmagul, tai as tada nzn kaip reikia mylet blush2.gif


Kerimas tikrai myli Fatmagiul, cia jau faktas. Bet tokie "draudziu" tai ne kaip skamba. Bet gal kam patinka, kai vyras grieztas ir draudzia.


QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 13:40)
lotuliukas.gif thumbup.gif  thumbup.gif  ai cia is tos serijos meiliu lotuliukas.gif buvau pamirsus, kad juk buna pasauly ir tokia meiles samprata lotuliukas.gif


Jei taikot man, tai smarkiai klystat unsure.gif

QUOTE(Mockava @ 2014 08 28, 15:01)
Tikriausia čia jau karma, blogiems žmonėm (Mustafa) blogi dalykai atsitinka, geriems (Kerimas) geri  mirksiukas.gif

O tai už ką Jūs taip Kerimo nemėgstat? Mano jis irgi nėra mylimiausias aktorius, bet kažkaip aš jo šiame vaidmenyje nematau vien tik neigiamo, eilinis vyrukas jis čia man su savo teigiamom ir neigiamom savybėm...


Cia ne karma, o filmas smile.gif Ne, man tiesiog jis nepatinka, nezinau uz ka. Turi jis kruva geru dalyku, graziai sypsosi, kai F jam sparnus suteikia. Tiesiog biolaukai nesutampa tongue.gif

Pvz Didingame amziuje labai daug kam Hiurem nepatinka, o man net labai. Tiesiog arba patinka zmogus arba ne.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 28, 08:05)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
beje siandieninej serijoj Mustafa irgi savo sliliuj: Chadzer kaltina, kad, matai, cia viskas per ja.  doh.gif Jis tai avinelis nekaltas.  doh.gif

Taip taip....

Vat pas jį kažkaip kažką teigiamo atrast sunku...
Atsakyti
Bet jau oro uoste scena graudumo.. verysad.gif ar greitai tevas gris i turkija? Man jis labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 08 28, 16:05)
O ko cia mustafa toks gerietis su hadzer? Toks jausmas, kad apsimetineja..  unsure.gif

aisku, apsimetineja, sikna svyla gi avineliui.. baisu, kad del V neispasakotu..
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 08 28, 15:12)
Taip taip....

Vat pas jį kažkaip kažką teigiamo atrast sunku...

Butent, sakau, viena karta jis man buvo vertas pagarbos, tai tam pirmam teisme, kai neliudijo pries Fatmagul, o daugiau tai vajej vajej schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Leiton @ 2014 08 28, 15:12)
Bet jau oro uoste scena graudumo.. verysad.gif  ar greitai tevas gris i turkija? Man jis labai patinka  bigsmile.gif

Aha man irgi sita scena labai graudi :verysad:gris, gris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leiton @ 2014 08 28, 15:12)
Bet jau oro uoste scena graudumo.. verysad.gif  ar greitai tevas gris i turkija? Man jis labai patinka  bigsmile.gif


Labai grazus susitikimas, tik jau buvau issigandusi, kad nespes. Ir galejo visi nevaziuoti, o tik sunus su zmona. O tai atvare visa chebra smile.gif
Atsakyti