Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Rezidentai" TV3 (lietviškas)

user posted image
Pradėjo rodyti serialo rusiško "Rezidentai" lietuvišką perdirbinį,
pirma serija įspūdžio nepadarė, bet gal kam patiko????

Lauksim kitų, gal bus geriau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 09 01, 22:34)
user posted image
Pradėjo rodyti serialo rusiško "Rezidentai" lietuvišką perdirbinį,
pirma serija įspūdžio nepadarė, bet gal kam patiko????

Lauksim kitų, gal bus geriau wink.gif

visai nežiūriu lietuviškų serijalų...tik žinau,kad jie yra ir tiek.Na,šita žvilgtelėjau dėl rusiškojo...ir neapsirikau.Patiko ir vaidina neblogai.Tegu varo toliau 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 02, 15:17)
visai nežiūriu lietuviškų serijalų...tik žinau,kad jie yra ir tiek.Na,šita žvilgtelėjau dėl rusiškojo...ir neapsirikau.Patiko  ir vaidina neblogai.Tegu varo toliau 4u.gif

Man patiko, gerai, kad rusiško ir nemačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 09 02, 14:52)
Man patiko, gerai, kad rusiško ir nemačiau smile.gif

aš rusiško irgi nežiūrėjau,bet lietuviškas visai nieko smile.gif
Atsakyti
paziurejau jokio sarmo serialas neturi... baisu cia parodija rusisko? toks perspaustas...
Atsakyti
Man visai nieko, pakikenau truputuka siandien
Maciau rusiska, pradzioj smagus buvo, bet po kiek laiko pabodo... Ziuresim kiek laiko lietuviskas domins. g.gif
Atsakyti
Maciusi rusiska visus sezonus. Lietuviskas serialas...graudu. Nevykes perdirbinys. Nejaugi lietuviai nesugeba nieko SAVO sukurti?
Atsakyti
viskas neblogai...o perdirbinių buvo ir bus...ir juk rinktis galima:man nepatinka visokios meluojančios moterys-ir nežiūriu,bet neniekinu.Kam patinka-tas ir žiūri.
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 03, 07:17)
viskas neblogai...o perdirbinių buvo ir bus...ir juk rinktis galima:man nepatinka visokios meluojančios moterys-ir nežiūriu,bet neniekinu.Kam patinka-tas ir žiūri.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 03, 06:17)
viskas neblogai...o perdirbinių buvo ir bus...ir juk rinktis galima:man nepatinka visokios meluojančios moterys-ir nežiūriu,bet neniekinu.Kam patinka-tas ir žiūri.


o galima tik gerus komentarus sakyt? Kritikos negalima? Jeigu nepatinka, reikia tylėt?

Užmečiau vakar akį, visos serijos neištempiau. Kaip kopija - itin prasta. Nesudomino, žiūrėt netraukia ir atrodo kiek apgailėtinai. Jei nebūčiau mačius rusiškojo varianto, gal galvočiau kitaip. O dabar... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 09 03, 06:17)
o perdirbinių buvo ir bus

aš ne prieš perdirbinius,
bet jie turėtu būti kokybiški
o va šis - tai kažkoks nesusipratimas
veikėjai nenatūralūs,
toks jausmas, kad tai labiau improvizacijų šou,
bet tik ne filmas

Atsakyti
Kas rusisko nemate - gal ir patiks. Macius 'originala' - tikrai graudu. Labai prasatai vaidina, nenaturaliai, rezidentai keisti - vienas berniukas abiturientas, kitas dede su stazu... net ir Rudokas atrodo apgailetinai, tikrai ne jo sis vaidmuo.
Atsakyti