Įkraunama...
Įkraunama...

Nemylima (La Malquierda)

Sveikos,

Neseniai per TV3 pradejo rodyti nauja Televisos seriala Nemylima (La Malquierda). Siame seriala vaidina daug zinomu aktoriu, tokiu kaip Viktoria Rufo, Ariadne Diaz, Christian Meier ir kt. Serialas is karto pasirode ne standartinis ir visai sudomino. Ar yra daugiau ji ziurinciu?smile.gifuser posted image
Atsakyti
smagu,retkarčiais pažiūriu,kai nusibosta turkų "realizmas",arba paskaitau pas rusikes,kas vyksta toliau...Neblogas.
Atsakyti
Man vis smalsu kaip bus toliau, bet vis dar neziuriu i prieki, kad nesusigadinciau viso idomumo:)
Atsakyti
Man tai labiausiai įdomu, kaip seksis Alejandrai? Net baisu pagalvoti, kas bus, kai ją tas niekšas suras.
Na, o Ch. Meier kažko nelimpa šiame vaidmenyje. Jis, kaip aktorius, man patinka, tačiau čia, kažko ne.
Atsakyti
Na taip dabar manau ir prades jos ieskot jis kai atsigaus, nes ten jam blogai baiges del tu pavogtu narkotiku.

O man labai idomu kaip klostysis Kristinos, Akasijos ir Estebano santykiai, nes Youtubej biski video paziurejau tai tikrai idomu. Kiek suprantu pats serialas dar nebaiktas rodyti Meksikoj, tai nelabai yra info kaip viskas baigsis.
Atsakyti
Otai kas ta "nemylima" iseitu?
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2014 09 11, 18:20)
Na taip dabar manau ir prades jos ieskot jis kai atsigaus, nes ten jam blogai baiges del tu pavogtu narkotiku.

O man labai idomu kaip klostysis Kristinos, Akasijos ir Estebano santykiai, nes Youtubej biski video paziurejau tai tikrai idomu. Kiek suprantu pats serialas dar nebaiktas rodyti Meksikoj, tai nelabai yra info kaip viskas baigsis.

Nebaigtas. Siuo metu yra parodytos 77serijos Lotynu Amerikoje, is viso turetu buti 161serija. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man va irgi įdomu kaip toliau klostysis šių trijų aktorių gyvenimai ir kuri bus ta "Nemylima" smile.gif Nors įtariu, kad kaip visada, tokia bus Victoria Ruffo?
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 09 17, 12:08)
Nebaigtas. Siuo metu yra parodytos 77serijos Lotynu Amerikoje, is viso turetu buti 161serija.  mirksiukas.gif

I si seriala karts nuo karto uzmetu aki vien del Ch. Meyer, bet man jis cia nesiziuri nei su Ruffo nei su Diaz. Nors Ruffo ziurisi visai gerai, atjaunejusi, isgrazejusi smile.gif Bet kaip matau zada būti ilgas, tai nezinau kaip cia bus su tuo ziurejimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 09 18, 08:10)
I si seriala karts nuo karto uzmetu aki vien del Ch. Meyer, bet man jis cia nesiziuri nei su Ruffo nei su Diaz. Nors Ruffo ziurisi visai gerai, atjaunejusi, isgrazejusi  smile.gif  Bet kaip matau zada būti ilgas, tai nezinau kaip cia bus su tuo ziurejimu  biggrin.gif

Man pats personazas nepatinka jo, kazkaip nusivyliau juo. Cosita Linda tik del jo ziurejau, bet ten jo personazas irgi nieko gero, sioje telenoveleje vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 09 18, 10:59)
Man pats personazas nepatinka jo, kazkaip nusivyliau juo. Cosita Linda tik del jo ziurejau, bet ten jo personazas irgi nieko gero, sioje telenoveleje vel  doh.gif

Na jo, paskutiniai siaip sau jo darbai, bet man jis vis tiek patinka smile.gif

Cosita Linda tai turbut ispaniskai tik ziuret, nes su rusu vertimu nemaciau...

Gal dar su juo ziurejot Pirmaja Ledi? Kaip ten jam sekesi? Gal geriau negu sitam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 09 18, 10:44)
Na jo, paskutiniai siaip sau jo darbai, bet man jis vis tiek patinka  smile.gif

Cosita Linda tai turbut ispaniskai tik ziuret, nes su rusu vertimu nemaciau...

Gal dar su juo ziurejot Pirmaja Ledi? Kaip ten jam sekesi? Gal geriau negu sitam  biggrin.gif

O koks originalus pavadinimas bigsmile.gif
Man irgi jis patinka tik kad paskutiniu metu du is eiles ne kokius projektus gavo. doh.gif unsure.gif
Atsakyti