Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

Tema tokioms kaip aš, t.y. nemačiusioms smile.gif

Startuojam mirksiukas.gif Manau, kad nenuvils šis išgirtasis serialas.

doh.gif Gal kas žino kaip temos pavadinimą pataisyti??? Apšauks, kad beraštė blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 08 spalio 2014 - 16:28
QUOTE(oziarage @ 2014 10 08, 06:12)
Tema tokioms kaip aš, t.y. nemačiusioms smile.gif

Startuojam mirksiukas.gif  Manau, kad nenuvils šis išgirtasis serialas.

doh.gif Gal kas žino kaip temos pavadinimą pataisyti??? Apšauks, kad beraštė  blush2.gif  lotuliukas.gif

Oi kaip smagu! Mes mačiusios jau irgi galvojom, ar irgi neverta naują temą kurt nemačiusioms! Smagaus žiūrėjimo!

Manau dėl pavadinimo turėsi į moderatores kreiptis.
Atsakyti
Labai gerai, kad yra atskira tema nemačiusioms. O mes kaip turėjom savo, taip ir turėsim smile.gif Nebus konfliktų, kad kažkas kažką ne vietoj ir ne laiku pasakė ax.gif
Atsakyti
registruojuos....žiūrim ...diskutuojam biggrin.gif
Atsakyti
Kiek matytų veidelių smile.gif Psichas ir ta blondinukė iš Atpildo, auklė iš UM smile.gif Bus įdomu visus kituose vaidmenyse matyti. Kažkur skaičiusi buva, kad Kivanc čia bus labai geras, bet šioje serijoje tai jis toks blogiukas smile.gif Na matysim. Ilgai laukėm ir sulaukėm.
Atsakyti
Jau ziuriu:) Kivancas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau Kuziejus koks nebrendyla doh.gif ziuret tai smagu, bet realybej kaip nervintu toks doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man ta pgr aktorė nepatinka. Na gal priprasiu.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 08, 15:28)
Man ta pgr aktorė nepatinka. Na gal priprasiu.

Man irgi ji nieko gero..
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 10 08, 14:07)
Kiek matytų veidelių smile.gif Psichas ir ta blondinukė iš Atpildo, auklė iš UM smile.gif Bus įdomu visus kituose vaidmenyse matyti. Kažkur skaičiusi buva, kad Kivanc čia bus labai geras, bet šioje serijoje tai jis toks blogiukas smile.gif Na matysim. Ilgai laukėm ir sulaukėm.

Jis čia bus visoks. Kas kokį jį matys smile.gif O tas psichas iš atpildo tai tiesiog tobulas draugas wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kiek is viso seriju bus? ax.gif
Atsakyti
Labukas.Bandau ir aš šį serialą žiūrėt.paskaičiau jūsų atsiliepimus suintrigavo wub.gif
Atsakyti