Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas

Žiūrime ir diskutuojame toliau, nes dar visko tiek daug priešaky ax.gif

user posted image

Nuostabi DAINA

Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 11 28, 17:46)
Žiūrime ir diskutuojame toliau, nes dar visko tiek daug priešaky  ax.gif

user posted image

Nuostabi DAINA

kokie cia grazus visi wub.gif
Atsakyti
vis tiek...kodėl tas tėvas toks grubus su motina paliko, kad iki smurto daėjo, juk kaip supratau, tai vedė iš meilės ir dar prieš jos tėvų valią? ar gerai supratau?
Na man dar šiandien užsifiksavo kad panelė Banu nemažai prisidėjo prie Gunėjaus, kodėl jis toks, o ne kitoks, ta scena, kai jie jauni universitete, jų pokalbis apie pinigus ir sąžinę smile.gif
Atsakyti
Ačiū Milagra už namučius Kuziejui ir Giunėjui, na ir visiems kitiems:-) ir už nuotrauką, ir už širdį pamaloninančią dainą... Klausyčiau ir klausyčiau, žiūrėčiau ir žiūrėčiau... Bet nemačiusios nežiūrėkit! Ateitis ten parodoma! Klausykit užsimerkę! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 28 lapkričio 2014 - 18:46
o man idomu kodel dzemre prasidejo su Giunejum jei jos gyvenimo meile buvo Kuzia.ar bus paaiskinta is jos pozicijos o gal jau buvo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 11 28, 18:27)
o man idomu kodel dzemre prasidejo su Giunejum jei jos gyvenimo meile buvo Kuzia.ar bus paaiskinta is jos pozicijos o gal jau buvo? 4u.gif

Na taigi protas iš paskos vaikšto biggrin.gif
Ne iš karto ji suprato, kad jis jos gyvenimo meilė smile.gif O ir nebuvo toks iš pradžių. Manė, kad myli Guney, ją žavėjo, kad jis a la perspektyvus jaunikis, norėjo kartu daug pasiekti, iš to savo kvartalo pabėgti, kaip pati kažkada sakė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 28 lapkričio 2014 - 19:41
QUOTE(Milagra @ 2014 11 28, 19:33)
Na taigi protas iš paskos vaikšto biggrin.gif
Ne iš karto ji suprato, kad jis jos gyvenimo meilė smile.gif O ir nebuvo toks iš pradžių. Manė, kad myli Guney, ją žavėjo, kad jis a la perspektyvus jaunikis, norėjo kartu daug pasiekti, iš to savo kvartalo pabėgti, kaip pati kažkada sakė.

na jie ten kai buteli zaide,tai as maniau jau tada suprato kad isimyleje,o cia taip iseina susibrandino ta meile
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 11 28, 18:59)
na jie ten kai buteli zaide,tai as maniau jau tada suprato kad isimyleje,o cia taip iseina susibrandino ta meile
4u.gif

Susibrandino smile.gif Kai tik ji suprato ką jam jaučia, iš karto pradėjo jo siekti. Ir darė tai labai kryptingai ir protingai ax.gif Ne per lovą, be apgaulės, manipuliacijų, o tiesiog pažindama jį geriau nei save ir palaikydama smile.gif Čia mano nuomonė 4u.gif Gal kitiems kitaip atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 28 lapkričio 2014 - 20:59
QUOTE(Milagra @ 2014 11 28, 22:54)
Susibrandino smile.gif Kai tik ji suprato ką jam jaučia, iš karto pradėjo jo siekti. Ir darė tai labai kryptingai ir protingai  ax.gif Ne per lovą, be apgaulės, manipuliacijų, o tiesiog pažindama jį geriau nei save ir palaikydama smile.gif Čia mano nuomonė  4u.gif Gal kitiems kitaip atrodo.

Bet man kol kas nepanašu, kad dabar ji jo siekia (na gal ateity kitaip bus), nors jausmus savo jau suprato, tiesiog, kai myli, tai ir rūpinies mylimu, stengies padėti, palaikyti, nesitikėdamas kažko už tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 11 28, 21:45)
Bet man kol kas nepanašu, kad dabar ji jo siekia (na gal ateity kitaip bus), nors jausmus savo jau suprato, tiesiog, kai myli, tai ir rūpinies mylimu, stengies padėti, palaikyti, nesitikėdamas kažko už tai  smile.gif

Na, tą "siekia" galima ir kabutėse parašyti smile.gif Ji tiesiog supranta, kad jis Kuzey, jis kitoks, kad reikia laiko, kad reikia jam tiesiog netrukdyti susivokti pačiam. Ji kantri, nuolanki, bet tuo pačiu užsispyrus. Iš tikrųjų šaunuolė ta Cemre biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 11 28, 15:45)
Bet man kol kas nepanašu, kad dabar ji jo siekia (na gal ateity kitaip bus), nors jausmus savo jau suprato, tiesiog, kai myli, tai ir rūpinies mylimu, stengies padėti, palaikyti, nesitikėdamas kažko už tai  smile.gif

Milagra labai puikiai atsakė į jūsų klausimą, o ir Jūs labai teisingai pastebėjot. Aš dar pridėsiu, kad kartais reikia paleisti mylimą žmogų, kad jis pas tave sugrįžtų. Ir Çemre panašiai, ji taip jį myli, kad net gali jo atsiskayti paties Kuziejaus labui. Kaip ir dabar, ji jo savotiškai atsisakė, nekovodama prieš Zainep. Nors jai labai skaudu, ir ji stengiasi kiek gali atsitolinti, ji mato kad Kuziejus laimingas, ir tuo tenkinasi. Ji paprasta mergina, kaip ir kiekviena buvo o gal ir dar bus palūžusi, pridariusi ir gal dar pridarys kvailysčių, bet ji visa savo esybe myli Kuziejų ir padarys bet ką, kad jis būtų laimingas, ne taip kaip kai kurie herojai :-) ir ji nors atrodo atsitolinusi nuo jo, bet visada atsiranda prie jo kada jam reikalingiausia, tiesiog išgirsta jo vidinį balsą...

Çemre papraščiauisiai antroji Kuziejaus puselė ir ankščiau ar vėliau šios puselės suras viena kitą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 29 lapkričio 2014 - 01:57
QUOTE(Mockava @ 2014 11 29, 01:51)
ji nors atrodo atsitolinusi nuo jo, bet visada atsiranda prie jo kada jam reikalingiausia, tiesiog išgirsta jo vidinį balsą...

Çemre papraščiauisiai antroji Kuziejaus puselė ir ankščiau ar vėliau šios puselės suras viena kitą wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
palaikau kad ji saunuole ax.gif ir paliko protinga mergina,o pradzioj tokia vista atrode doh.gif
Atsakyti