Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 3

Tęsiam smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 17:06)
Na va, aš gal daugiau protu vadovaujuosi tada, bet man negaila jos kolkas. O Gulten tai garbės žodis stuktelčiau gerai biggrin.gif Barišas kolkas tik pagarbos nusipelno už savo elgesį. Beje, o kuom jo rankos užkliuov? Aš nemačiau smile.gif

Aš labai kreipiu dėmesį į vyrų rankas. Jos pas jį smulkios plonais pirštais ir mergaitiškais nagais biggrin.gif

Merginos, juokinat su ta diskusija dėl turkų vyrų. Ar buvot kada Turkijoj? Jie gi tik su ta vieta mąsto. Kokia skaistybė, kokios vestuvės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 16:59)

Na, bet o kodėl jos gailėtis? Ką ji galvojo tekėdama už to nemylimo vyro? Kad šaškėm žais grįžę? biggrin.gif


Visiskai sutinku
Niekas prievarta teketi neverte, paciai principai svarbus baisiai. Idomu kokiu santykiu tikejosi susituokusi:) O Kuziejus irgi molis, toks stabdis tai dabar tegu i dziaugias:) nzn mane jau nervuot pradeda serialas. kad ir ta scena kur KUziejus atbego i zaksa , toks biski vaiku darzelis myliu noriu negaliu
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 11, 15:21)
Aš labai kreipiu dėmesį į vyrų rankas. Jos pas jį smulkios plonais pirštais ir mergaitiškais nagais biggrin.gif

Merginos, juokinat su ta diskusija dėl turkų vyrų. Ar buvot kada Turkijoj? Jie gi tik su ta vieta mąsto. Kokia skaistybė, kokios vestuvės biggrin.gif


Ai, tada ir man negražios biggrin.gif Eisiu pažiūrėt paskui biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 17:22)
Ai, tada ir man negražios biggrin.gif Eisiu pažiūrėt paskui biggrin.gif

drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

Ta vieta kai jo ranka per baltą suknelę slinko žemyn link krūtinės mirksiukas.gif
Atsakyti
Ferhatas strach poterial Kuziejui i snukį duot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 11, 16:21)
Aš labai kreipiu dėmesį į vyrų rankas. Jos pas jį smulkios plonais pirštais ir mergaitiškais nagais biggrin.gif


Ai tai tada aisku, kuom jos jum negrazios biggrin.gif Na zinokit, as del tu ranku, specialiai atsisukau ta scena paziureti biggrin.gif nes visada labai atkreipiu demesi i rankas ir pirstus biggrin.gif Nes man kaip tik tokios rankos grazios lotuliukas.gif as nemegstu didziarankiu biggrin.gif
Atsakyti
Na va, serialas persikvalifikavo iš "Gaudom Ferhatą" į "Kas nužudė Ferhatą?" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 11, 16:24)
Ta vieta kai jo ranka per baltą suknelę slinko žemyn link krūtinės mirksiukas.gif

Labai neteiskit, bet man labai grazi si scena, taip svelniai jis ja liecia ax.gif blush2.gif blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 12 11, 16:29)
Na va, serialas persikvalifikavo iš "Gaudom Ferhatą" į "Kas nužudė Ferhatą?"  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu, bet ir nesiseka tam Ferhatui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 12 11, 15:24)
Ta vieta kai jo ranka per baltą suknelę slinko žemyn link krūtinės mirksiukas.gif

Pažiūrėjau. Tikrai nekas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 12 11, 18:32)
Labai neteiskit, bet man labai grazi si scena, taip svelniai jis ja liecia  ax.gif  blush2.gif  blush2.gif

Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 12 11, 16:40)
Tikrai taip  smile.gif

lotuliukas.gif neveltui musu skonis panasus biggrin.gif
Atsakyti